Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pszichés szorongással, illetve...

Pszichés szorongással, illetve enyhébb pánikbetegséggel küzdök évek óta. Mi lenne a hatásos segítség, gyógymód keresztény szemmel?

Figyelt kérdés

Több módszert kipróbáltam, egyelőre sajnos eredménytelenül vagy nagyon kis eredménnyel. Még a kezdetekkor voltam pszichiátrián is, ahol megvizsgáltak, de további kezeléseket nem tartottak szükségesnek. Az évek során voltak jobb és rosszabb periódusaim, de a problémám nem oldódott meg teljesen. Sajnos ez egy olyan állapot, ami megnehezíti a mindennapjaimat, és nem tudok teljes értékű életet élni.

Azért írtam a kérdést ebbe a témába, mert keresztények segítségét kérem, nem szeretnék mindenféle "hókuszpókuszhoz" folyamodni, mert azokban úgysem hiszek.


A normális válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 9. 21:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

ovis korod óta odajársz és nem voltál mindig beteg.erre csak annyit mondok , hogy egy gyereknek aki ovis neki még nagyjából úgy jó minden ahogy van.ha szegény akkor szegény ha gazdag akkor gazdag ez természetes neki.a gondok késöbb alakulnak ki.

Mint irtam Emil Coué módszere segítségével lehet, hogy tudnád befolyásolni a szorongásodat.a régi könyvét már nem lehet kapni csak a magyarositott változatát amibe már belekontárkodtak más személyek.A jó hír viszont az, hogy egy magyar lazarista missziós papnak is köze van ehhez a könyvhöz.

2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!