Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez valami elmebetegseg? Sok...

Ez valami elmebetegseg? Sok emberrel talalkoztam akiknek az a meggyozodese, hogy a zsidok el akarjak foglalni magyarorszagot.

Figyelt kérdés
En szerintem ez nem lehet hiszen annyira nincsenek sokan es megvan a sajat hazajuk ahol sokkal jobb az eletszinvonal mint otthon magyarorszagon. Europaban is sok zsido el, megsem rossz a gazdasag es nem gondolnak ilyen butasagokat az emberek.

2013. febr. 28. 11:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%

az

de lesz itt aki megmagyarázza, hogy igaz :)

2013. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
koszi, szoval akkor ezek az emberek klinikai esetek.... csak tudnam hogy a haverom aki eddig teljesen normalis volt , most miert hiszi ezt el? De talalkoztam meg egy par ehez hasonlo emberrel...
2013. febr. 28. 11:59
 3/44 anonim ***** válasza:
26%

Nem területileg akarják elfoglalni, hanem gazdaságilag kizsákmányolni.

Le lehet pontozni nyugodtan, de ez akkor is tény, hiszen maga Simon Perez izraeli köztársasági elnök mondta:

https://www.youtube.com/watch?v=N9TCRf9pd8w


A kérdés inkább a politika kategóriába tartozik, a vallásnak ehhez semmi köze, itt a zsidókra, mint népcsoportra kell gondolni. Nem a kis Dohány utcai szatócsboltos Kohn bácsi fog tönkretenni minket.

2013. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos ragályos ,és egyre többen vannak.Asz hangoztatják ,ők már felébredtek ,és meg kell védeni Magyar országot.Szánalmasak nagyon ,A jobbikos agymosás következménye,és a saját tudatlanságuk vakságuk,eredménye.

Egyre több zsidó vándorol vissza a hazájukba.Ezékiel könyvében olvashatók a próféciák,de Jézus is megemlíti,hogy nem sokára az egész Izrael megtér ,és felismerik a messiásukat.Rómailevél :9-10-11.RÉSZT ÉRDEMES TANÚLMÁNYOZNI!!

2013. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
8%
Akik nem szereik a zsidókat,azok van mitől félni,hiszen Isten meg ígérte ,hogy ők lesznek nemsokára a világon az első nemzet,és a többiek csak alatvalók.....
2013. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg az az elmebeteg, aki ebben a szétesőfélben lévő országban azt gondolja, hogy minden szép és minden jó, és a zsidók semmiről sem tehetnek. De aki így gondolja, az nem csak hülye, hanem vak is, és ostoba.
2013. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az sem kevésbé elmebeteg, aki azt gondolja, hogy ebben a szétesőben levő világban minden nyomor okozói a zsidók és ha ők nem lennének, akkor szép és jó lenne minden.
2013. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
31%
Törvényszerűség,hogy aki a Istent nem fogadja el ,az a zsidókat sem fogja tisztelni,szeretni.Hiszen Jézus is zsidó nak született ,Kedves keresztyének ,hogy állunk az antiszemitizmussal?Mert egy napon mindenki számot fog adni Krisztusnak az életéről.
2013. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös


Hát tévedsz mert Soha nem lesz a Zsidó nemzet elsődleges, mert Jehova nem nacionalista.

És nem kell a zsidóktól tartani, inkább Jehovától kellene félni aki mindenkit Jézus királyi széke elé állít amikor ítéletre hívja a nemzeteket, hogy mit műveltek az Ő nevében, jó lehet a Nevét is kitörölték a bibliából.


Istennél nincsenek nemzetek.

S minden nemzetben elfogadható az akit Ő féli és igazságot cselekszik.

Mennyire látszik, hogy a világ politikai elemeit bele akarják szőni a "vallásba" De persze ezek benne is vannak.


Isten fő ellenségének Sátánnak a kezében van a politika a kereskedelem és ezek a Vallások is.

De ti tudjátok, Jehova üzent mindenkinek...

2013. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Ozmium42 ***** válasza:
37%

Néhány alapvetés a témához!


Egy zsidó kisfiú kérdezi a rabbit:

- Mondd, rabbi, mi az a demokrácia?

- A demokrácia az, kisfiam, amikor mi elvesszük a gójok pénzét.

A kisfiú elgondolkodva kérdi:

- És a gójok nem haragszanak ezért?

- Dehogynem, és ezt nevezzük antiszemitizmusnak.


Nem az az antiszemita, aki gyűlöli a zsidókat, hanem akit gyűlölnek a zsidók


Ezen kívül lásd Simon Perez beszédét, ahol új típusú gyarmatosításról, és Magyarország felvásárlásáról beszél. Emleget valamiféle nemzetközi kapcsolatokat is, amik segítségével mindenhová eljutnak, ez vajon mi lehet?


Ez nem elmebetegség, hanem a valóság, amit igyekeznek titkolni. Könnyű minket hülyézni, ahelyett hogy érvelnének a perezi beszéd tartalmával kapcsolatban. Persze értem én, hogy nehéz magyarázni a magyarázhatatlant, de ebben páran már nagy rutint szereztek, ezért többet várnék, mint puszta elmebetegezés.

2013. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!