Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan függ össze a sátánizmus...

Hogyan függ össze a sátánizmus, black metal és az antikrisztus kereszt?

Figyelt kérdés

Sok black-metal koncerten látni fordított keresztet, stb.

A sátánizmus ha minden igaz a szabadságot jelképezi, de az ilyen zenékben van fogalmuk az előadóknak arról, hogy mi a céljuk ezzel?

Szóval arra vagyok kiváncsi, hogy most a black metal van előbb valakiben, aztán lesz sátánista, vagy fordítva? És aki sátánista black-metalos, annak tudnia kell valamit az ezzel kapcsolatos dolgokról? és mit?

Érdekelne minden.


2013. márc. 3. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek anit-keresztények. (főleg egyház ellenesek)

Oszt ennyit tudnak az egészről. Max mellé még pogánykodnak, ha lehet ezt így mondani.

2013. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én hallgatok black metalt (is), de nem vagyok sátánista.. sőt. Tehát igazából nem kell feltétlen, hogy összetartozzon. A black metal egy zenei műfaj, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem. De ennyitől nem lesz senkiből sátánista.

Annyiban függ össze a dolog, hogy ezeket az együtteseket a sátánista (vagy néha ördögimádó) témák inspirálnak.

2013. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben sokat hallgattam black metalt és szerettem is de sose gondoltam magam sátánistának. Az Istent káromló zenéket kerültem amennyire tudtam.


Miért érdekel ez az egész?

2013. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egyik előző pápa marhaokosan az ördőg zenéének nyilvánitota rockot . Ami nagyonjó PR nekik. Az ijen zenék a rock agreszív irányzata tehát ez jó reklám nekik naná hogy utána csak ugy jőtek a sátánista zenék.


olyan szővegek mint : Égjen pórá az akaratuk mint a pokolban ugy a főldőn is. Minden napi italomat admeg nekem tegnap és boszüld meg jóteteim mikép énis meg boszulom azokat akik elenem vétkeztek. Ez egy trash metál számbol van. Sajnos a blackmátál nehezen érthető .

2013. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy nem függ össze. Attól, hogy valaki black metálos nem feltétlenül sátánista, és fordítva. Volt egy sátánista ismerősöm, aki például utálta a black metált. És volt keresztény black metálos ismerősöm is.
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy a Metalosokat vonzza ez a féle "lázadás".

Meg tetszik nekik.

És a kereszténységet is hülyeségnek tartja a sátáni része.

De hát. azt ki nem?

2013. márc. 5. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:

De a metálosok sem mind keresztényellenesek. Én pl. metálzenét hallgatok, black metált is, és katolikus vagyok és az is maradok. De ezzel nem vagyok egyedül, ismerek más ilyen embert is, de tény, hogy mi vagyunk kevesebben, a sátánisták többen.

Amúgy igen, egyeseknek ez is egyfajta lázadás a rendszer ellen. Aztán van, akit a black metál világa vonz a sátánizmus felé, de akinek már eleve van egy szilárd világképe, annak nem befolyásolja.

2013. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok black metalos sátánista. Nem a bibliai kamu-Sátánt ismerik el istenükként,hanem egy előbbi Sátánt. A bibliával Őt akarták bemocskolni. [link] <- olvasd el, ha érdekel.


egy Sátánista,aki hallgat black metalt.

2013. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. márc. 17. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!