Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet-e olyan rendes nőkkel...

Lehet-e olyan rendes nőkkel találkozni, mint az Angyali érintés című filmben?

Figyelt kérdés
Valahogy én már csak ilyen emberekkel akarok találkozni, mint a Duna tv-n vetített "Angyali érintés" című film szereplői. Léteznek-e ilyenek a Földön, hol lehetne velük találkozni?
2013. márc. 11. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A színházban:)

Sajnos nem láttam a filmet, de most meg fogom nézni.

Valószínűleg léteznek még olyan lányok (remélem).


Csak a mai világ sajnos sok mindenre rákényszerít.

Az emberekben nem lehet megbízni, az emberek veszélyesek.

Keménynek kell lenni meg hasonlók. Sokszor ez viszont meghidegít az embert, zárkózottá teszi.

Túl sok a nyomás. Vagy megkeseredett ember leszel, vagy "könnyű ember" Persze a család ezen sokat tud változtatni. Az idegenekkel való viszonya mindenkinek más és más miatt.

Nem mindig, hogy az a valóság, ami annak látszik.

2013. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet (bár ők nem úgy angyalok, mint a filmben.Én is szoktam nézni a sorozatot.).

Sőt, ismerek is néhányat, bár ők emberek és mindenkinek vannak hibái,mégis közel állnak a filmbéli alakokhoz.

2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gombba válasza:

Hidd el, léteznek nagyon rendes emberek, de:

1. Bár az ő társaságukat keresd, de ne csak ővelük akarj találkozni, különben a jók elszigetelődnek és valóban elromlik a világ.

2. Észre is kell őket venni.

3. Én biztos vagyok abban, hogy az angyalok nem ilyenek. Még ha az eszmeiség nagyjából stimmel is, de meggyőződésem, hogy Istennek más módszerei vannak, ő nem ilyen emberien gondolkodik.

4. Annakidején, mikor az RTL-klubon adták, az egyik rész a benne lévő tanítás furcsasága miatt (ha jól emlékszem a vérátömlesztést ítélte el, de nem biztos) valamiért gyanússá vált számomra. Ezért megnéztem a film végén a stáblistát. És mit látam a végén a szponzorok vagy mik között? Watch Tower (azaz Óratorony), amely nem más, mint a Jehova Tanúinak amerikai központja, világközpontja.

5. Mint ahogy a mesékben is van ferdítés, mégis hasznosak, úgy ennek a sorozatnak az epizódjai is lehetnek hasznosak, de ha nem akarjuk, hogy gyermeteg maradjon a hitünk, kezeljük erős fenntartással! A vasárnaponkénti vallási műsorok ennél sokkal hasznosabbak, legyen szó bármely történelmi keresztény felekezetről.

2013. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!