Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia hol allitja EGYERTELM...

A Biblia hol allitja EGYERTELMUEN, hogy a bun a testi halal okozoja is, nem csak a leleke?

Figyelt kérdés
Az allatok miert halnak meg az ember buneiert?
2013. márc. 13. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen,ezt egyszer feltettem egy bizonyos vallású embereknek,hát hebegés habogás után megszántam őket.Nem faggattam erről utána már.

A kérdés viszont nagyon jó!

2013. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az állatok azért halnak meg,mert a fajfenntartáshoz hozzátartozik,hogy helyet biztosíts az utódoknak.Ha nem halnának meg,idő kérdése lenne,hogy mikor halnának ki a túlszaporodás miatt.

ez volt a baj az első prokariótákkal is.Nem volt természetes haláluk,így ki is haltak rövid időn belül.

Azt viszont nem tudom,hogy erről mit mond a Biblia.

2013. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Karbonat:tisztaban vagyok vele. En a Biblia allaspontjara vagyok kivancsi...
2013. márc. 13. 17:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Ilyen hülyeséget, mint amit most kitaláltatok, nem ír.

Elsőnek: nem szokott senki hebegni-habogni, egyszerűen nem értitek amit írunk, mert be vagytok szűkülve agyilag. Nem tudtok kitörni a kis világotokból, amiben önmagatok van egyedül a középpontban és emiatt az egoizmus miatt nem jut el hozzátok a mondanivaló. Erről nem mi tehetünk.


A Biblia pedig csak annak hülyeség, aki nem érti. Erről sem mi tehetünk.

A kérdés pedig értelmetlen. Látszik, hogy fogalmad sincs az egészről.

2013. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"be vagytok szűkülve agyilag"


Vicces, hogy ezt te írod.

2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sághegyi Csaba ***** válasza:
"Orcád verítékével egyed a te kenyeredet, míglen visszatérsz a földbe, mert abból vétettél: mert por vagy te s ismét porrá leszesz."
2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ha evolúció történt többmilliárd év alatt, akkor a halál már azelőtt elterjedt, hogy az ember létrejött. De ha a halál megelőzte az embert, és nem Ádám bűnének következménye volt, akkor a bűn képzelgés. Ha viszont a bűn képzelgés, akkor nincs szükségünk Megváltóra. Ezeken úgy gondolom érdemes azért elgondolkodni.


Üdv. Péter"

2013. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyet sehol nem ír, de ilyet nem is tanít a kereszténység. Szóval vagy valaki hülyeséget magyarázott neked Kérdező, vagy te értettél félre valamit.
2013. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#9:Azt akarod mondani, hogy a keresztenyseg azt tanitja, hogy a Foldon a bunbeeses elott is volt halal?
2013. márc. 13. 18:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Én már olyan verziót is hallottam, hogy a halál egy személy (persze nem ember).

Tehát mondhatjuk azt, hogy rászabadították a világra.

Hangsúlyzom nekem nincs véleményem ezzel kapcsolatban. (ami meg lenne alapozva a Biblia alapján)

2013. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!