Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Zsido vagyok, de buddhista...

Zsido vagyok, de buddhista akarok lenni. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 12:45
1 2 3 4 5 6
 1/55 Antimod ***** válasza:
74%
Azért, mert zsidó hitvilágba születtél bele, nem kötelező azon belül leélni az életedet. Ha a buddhizmust igazabbnak véled, miért ne választhatnád azt?
2013. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
43%
Most itt végzel közvélemény-kutatást, hogy mi legyen a vallásod?
2013. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 acelsziv ***** válasza:
44%
Eddig javarészt gusztustalan válaszokat kaptál a legaljától... Ezt neked kell eldöntened. Ha jobban tudsz azonosulni a buddhista elvekkel és hitélettel, akkor senki nem szólhat meg ha áttérsz arra a hitre.
2013. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk semmi közünk a te döntésedhez. Azt magadnak kell meghozni.
2013. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem jobb ötlet, mint a mostani, az egész világot lenéző, rasszista, kirekesztő vallásotok.

Csak majd arra, figyelj, hogy ott a horogkereszt egy ősi szimbólum, szóval nem számít önkényuralmi jelképnek attól, hogy Hitler is használta.

2013. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, értem én a véleményedet, de megfogalmaznád, hogy miért?
2013. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 Antimod ***** válasza:
45%

"Buddha akkor is egy dagadt hazug senki"


Te már csak tudod. Az ilyen véleményt azért illik megindokolni is, hogy mi is megértsük a dolog esszenciáját.

2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
40%
És ha én azt mondanám, hogy Mózes egy tetves, lusta, hazug sátánista, akkor már jelentesz is fel ? Mert ez is vélemény, csak eddig magamban tartottam. De jó, hogy nektek mindent szabad! :)
2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 poet1 ***** válasza:
22%
a fa meg a gyümölcsei. Nem azokról beszélek, akik azt hiszik, h a kereszténység egy gyilkos vallás. Akik ennek nevében gyilkoltak, nem voltak azok. Hogy miért fáj a budhizmus? Mert mit csinál egy abban hívő, ha a maga erdjét meghaladó dologgal találkozik? Fáj a szívem értük. Sosem embert ítélek el.
2013. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 poet1 ***** válasza:
0%
Budha tett csodát? Mert az én Istenem már rengeteget. Én abszolút nem gyűlölködök,csak túl sok csoda és jel történt velem, h azt higyjem, minden hit jó és istenhez vezet
2013. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!