Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a helyzet azzal a 144 000...

Mi a helyzet azzal a 144 000 zsidóval akik a menybe kerülhetnek majd a 12 törzsből? Mit gondolnak erről a Jehova tanúi?

Figyelt kérdés

(még én kérek) Elnézés, hogy megint egy Jehova tanús kérdéssel bombázlak titeket de ezt nem értem.


Az egyik kérdésemnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__4..


Ebből is egy vita született, mivel a JT-k (sajátos) értelmezéseik szerint ezzel kapcsolatban a Biblia téved, más JT-k pedig azt mondják, hogy mi keresztények ferdítjük el a dolgokat/értelmezzük rosszul a dolgokat.


Mi az igazság tehát ezzel a 144 000 zsidóval kapcsolatban? A JT-k pedig miért tanítják ezzel kapcsolatban azt amit?


Nem hinném, hogy kb. 7 milliárd ember közül csak 144 000 üdvözülne (ilyet is hallottam már).



2013. ápr. 21. 15:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Ez reménytelen.
2013. ápr. 27. 15:14
 52/54 anonim ***** válasza:
Tényleg az!
2013. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

kerdezo!!

ennyire faj az igazsag??

marpedig ez van!!

a

2013. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

kerdezo!

ennyire faj az igazsag??

-azt persze ertem en hogy milyen szarerzes lehet nektek hogy van itt olyan aki nem dol be sem a "tudomanyos"-nak velt,sem a jehovista szekta maszlagjanak es nem ter be!!

2013. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!