Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a velemenyed a Maria Radiorol?

Mi a velemenyed a Maria Radiorol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
nem hívő szemmel, kicsit vicces, kicsit abszurd :)
2013. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
fárasztó
2013. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az amit nem szerettek benne?
2013. ápr. 25. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

nem az, hogy nem szeretem csak abszurd. pl egyszer valami idős pap vagy szerzetes a világ összeomlásáról beszélt, ami nemsokára eljön és nem lesz áram meg semmi és nagy káosz lesz és ekkor előnyös helyzetbe kerül az egyház, mert nekik van tapasztalatuk az emberek szervezésében technikai vívmányok nélkül. :)


meg egyszer arról beszéltek, hogy nem egészséges, ha nem házas valaki és nincsenek gyerekei. aztán rájöttek, hogy nekik sincs családjuk és gyerekeik sem, mert papok :D aztán azzal dumálták ki, hogy ők Istennek a nem tudom mijei és ez így más :)


ilyenek.

2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kzs ***** válasza:
24%

Abszurdum.

Nem "Hit-Rádió", vagy "Keresztény-Rádió", hanem a nevében is egy teremtett lény felé történő megkülönböztetett tiszteletről szól, ami teljesen ellentétes a SzentÍrás üzenetével.


Jézus maga mondta: "Az Urat, a te Istenedet imádd, és csak néki szolgálj" Máté 4/10.


Mária nevével csak az Újszövetség elején találkozhatunk, mint Jézus anyja. Utána viszont háttérbe vonul.

Az újszövetségi apostoli levelek soha egy szóval nem említik: szó sincs semmi olyanról, mint amit a Katolikus Egyházban tanítanak: semmiféle szellemi hatalmat vagy tekintélyt nem ad neki a SzentÍrás.


Erre itt a Miasszonyunk, meg Ég királynője, Mennyei anyánk, és "persze" Mária-Rádió.


Abszurdum.

2013. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
azért ezeknél a szavazásoknál, mindig szépen megmutatkozik a hívők híres elfogadása és toleranciája :)
2013. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pietrosol ***** válasza:

kzs!


Arról ne feledkezz meg, hogy ha nincs Mária, akkor ma nem lenne miről beszélned, sem itt, sem a gyülekezetben, hiszen a kereszténység létre sem jött volna a "nő" nélkül.

2013. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
45%
Szerintem is abszurd és erőltetett. Az egész műsor hangvétele túl patetikus, semmi vidámságot nem sugall, sőt, pont az ellenkezőjét. A témák sem túl érdekesek, lehet, hogy "le kéne mennem alfába" hozzá? Én speciel néha nem értem, mit beszélnek, az az érzésem, hogy összefüggéstelenül, random "dobálják" egymás után a szavakat. Valamint a "műsoraik" jó része csupán permanensen sugárzott imák. Ráadásul amikor imádkoznak, olyan, mintha valami pogány szertartást hallanék, vélhetően azért, mert valószínűleg egy nagy, visszhangos teremben mondják sokan egyszerre ugyan azt a szöveget, halkan mormolva. A hangminőségről és a technikai amatőrségről nem is beszélek...
2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Én egy huszonéves katolikus vagyok, de szerény véleményem szerint a Mária Rádió a hatvan év fölöttieknek való maximum.


Monoton. De nagyon. Élettelen hangon beszél benne mindenki, szinte kivétel nélkül. Örömhírről élettel teli hangon kellene beszélni, hogy ahogy hallgatom átjöjjön, hogy milyen fantasztikus és csodálatos. De még az életkevem is elmegy a Mária Rádió hangvételétől.

2013. máj. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hallgassátok a Mária rádióban pénteken 20:30-tól az Iránytű című adást, ami külön a fiataloknak szól,

valamint a kéthetente jelentkező Döbbenet című műsort pénteken 19:15-től (ez a műsor csak jún. 7-én lesz legközelebb).

2013. máj. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!