Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még aki ki nem állhatja...

Van még aki ki nem állhatja az egész keresztény vallást, és képmutatónak, manipulatívnak tartja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezen az oldalon is elég sok ilyen ember van.
2013. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Persze, elég sokan.

De attól még, hogy más annak tartja, én keresztény vagyok. Én meg a liberalizmust tartom képmutatónak és manipulatívnak.

2013. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

A keresztény ellenesség miért jár szövegértelmezési nehézséggel?

EZ ITT a vallás rész. A kérdésed a valláskritika részbe való. Miért esett nehezedre jó helyre írni?

2013. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Nincs, sajna egyedül kell szembenézned ezzel a nagy kihívással...
2013. máj. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos magam is oka vagyok annak, amiért (teljes joggal) a keresztyéneket képmutatónak tartod. Bár sokkal helyesebb lenne, ha az embereket neveznéd képmutatónak, mert ez nem faji, vagy vallási kérdés, minden ember, (még te is kedves kérdező) képmutató. Senki se szereti, ha kiderül róla az igazság, ezért mindenki "játssza az eszét", hogy ő jó, pedig a Biblia világosan megmondja, hogy nincs jó ember, mindenki bűnös. És mint mindig, most is a Bibliának van igaza, meg neked is, mert a keresztyén emberek is csak emberek, mégpedig abból a rosszabbik fajtából. Hát könnyű minket kritizálni, de nem tilos neked jobbnak lenni, bár félek, nem fog ez neked se sikerülni. De azért csak hajrá!



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2013. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként milyen kérdés ez?


Gyertek ateisták, rinyáljunk együtt milyen sz*r a világ(megjegyzem csak nektek az) és fikázzuk a hívőket!


Hát ez most nagyon nem jött össze öcsi! :)

2013. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Peldaul en. Hanyok az egesztol, es attol is aki magat jobbnak es felsobbrendunek tartja azert, mert kozel erzi magat egy unalmas, kepmutato, alszent istenhez. En a satanhoz erzem kozel magam, aki az elet szeretetere, elvezetere tanit, es nem erzem ettol felsobbrendunek magam, mert nem elek hulye dogmakkal. Egyszeruen csak hisek az egoban es az eletben es maximalisan boldog eletem van igy. A mennyorszagban nem hiszek de ha lenne se akarnek a kozelebe kerulni se.
2015. dec. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!