Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyapai agrol vagyok zsido,...

Nagyapai agrol vagyok zsido, elfogadnak valaha zsidokent, vagy talalok part magamnak izraelben?

Figyelt kérdés
Nagyapam nem tert ki a zsido vallasbol, de en nem tartottam soha, izraelben kaphattam volna utlevelet, de nem adnak mar a buntetett eloeletem miatt, de en megis mennek, de nem tudom elfogadnak e majd igy is kint, vagy lesz e lehetosegem az ujrakezdesre izraelben?

2013. máj. 14. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


A legelsőt olvasd át, azt hiszem pont erről ad tájékoztatást

2013. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt tudtam, le is irtam hogy kaphatnek allampolgarsagot illetve letelepedest, de buntetve voltam es az meg 5 evig latszani fog, maskepp nem tudok kimenni, pl turistakent, s ott elintezni a dolgokat? Vagy pl , hazassagnal ott maradhatok? Ez a foproblema a buntetett eloeletem ami nagyon zavar, de sajnos nem tudom visszacsinalni, pedig nem nagy dolog, kis erteku sikkasztas ( 40000 ft) ! Es sok hasonlom volt, meg cigarettacsempeszet is. 5evig nem tudok varni, nincs munkam de meg tanulni tudok 32 evesen kesobb mar nehezebb lesz....
2013. máj. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!