Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok én valaha magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok én valaha magamnak párt?

Figyelt kérdés

Nem a szexre vagyok kiéhezve meg ilyenek... Szimplán csak végre szeretni akarok valakit. De eddig minden fiú nagyon megbántott... nem tudom hol ismerkedhetnék olyan fiúkkal akik kicsit olyanok mint én...mert nem épp egy átlagos lány vagyok. Kinézetre igen, de belsőre nem igazán. Vagdosom magam, és sokszor nagyon kiszámíthatatlan vagyok. Olyan fiú kéne aki kicsit tud a támaszom is lenni. Aki tudja hogyan bánjon velem a nehéz pillanataimban... Úgy vágyom rá h szeressen egy fiú. Hol tudnék olyan emberekkel ismerkedni akik elviselnének?....



17/L



2012. dec. 2. 23:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

Itt lehetnék pl Én, mert én is hasonló vagyok - csak enyhén félőrült vagyok már. Én nem vagdosom magam, csak a saját halálomra készülök szinte mindig. Ez van.


Húszperef.

2012. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Amíg magaddal nem vagy jóban,addig nehéz lesz bevonzani valakit,aki társad lehet.A pasik nem igazán tudnak mit kezdeni a "támasz" szereppel.Legtöbbször visszaélnek vele,vagy elmenekülnek az ilyen helyzetekből.
2012. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Na várj. Találni találhatsz, mert ilyen helyzetben sokakon lehet segíteni. Ám azt jó lenne tisztázni, hogy miért ártottál önmagadnak? Ez sokat segíthetne szerintem. Ha itt nem akarod, üzenetben is megírhatod.
2012. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Neked első körben pszichológus kell, nem pasi...
2012. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Feküdtem bent kórházban is. Sokat segített, de valóban még nincs minden rendben. Aki pszichológushoz járok, ő nagyon bután bánik velem.... De köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 2. 23:24
 6/32 anonim ***** válasza:
Én igazán segítenék rajtad, de mi lesz ha egyszer megunod a magad vagdosását és engem is fel akarsz majd vagdosni. Ez nem valami jó bemutatkozás. :/
2012. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elmebeteg...-.-...mást nem tudnék bántani.
2012. dec. 2. 23:42
 8/32 anonim ***** válasza:

Belsőre miben vagy más, miben különbözöl, Kérdező?

Leköteleznél, ha megosztanád. :)

2012. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok különleges. Azért mondtam h belsőre nem vagyok átlagos, mert az ismerőseim között nincs olyan aki falcol, gyógyszereket vesz be, vagy megakarja ölni magát. Mindenki annyira tökéletesnek tűnik, csak velem nem stimmel valami..
2012. dec. 2. 23:48
 10/32 anonim ***** válasza:

Értem. Azt hittem, hogy mondjuk az értékrendedre gondoltál, hogy más.


Tudod, hogy mi az oka annak, hogy nem vagy boldog, hogy megakarsz halni, stb? Tudod, hogy mitől lennél boldog? Ezek megfogalmazódtak már benned?

2012. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!