Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlanátok szép ajándékötlete...

Ajánlanátok szép ajándékötletet konfirmálásra 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

pénz

(tudom, nem szép ajándék, de jobb, mint melléfogni egy barbival (csak példa :D) , amikor mondjuk sminkkészletre vágyik. Már nem lehet eligazodni a mai gyerekeken, csak tátani a szánkat a meglepődéstől néha....

2013. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konfirmálásra tényleg valami szépet gondoltam. Pénzt semmiképp, barbi és sminkkészletet sem. Szóval valami magasztosat, nem tudom magam jól kifejezni. Ami emlék marad.
2013. máj. 14. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

értem én, csak kérdés, hogy amit te szép emlékként fogadnál, az ér-e valamit a gyerek szemében (mármint nem az anyagi értékre gondolok)


csináltass neki egy ezüst érmét a Nemzeti Banknál. nem vicc, szép emlékérméket lehet, névreszólóan akár

2013. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenre gondolok

2013. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arany nyaklánc, egyéb ékszer, Biblia, templomi énekeskönyv. Nálunk ezek voltak a slágerek.
2013. máj. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én anno egy elegáns karórát kaptam. Tulképp örültem neki, de igazság szerint nem nagyon tetszett. Ha ismered az ízlését, vehetsz valami ilyesmit, vagy ékszert. Saját Bibliája van? Ha nincs, akkor azt, esetleg egyedi kötésben vagy tokkal. Neten keress rá egyedi bibliakötésekre, eszméletlen, mik vannak, nagyon szépek is. :)
2013. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szép kiadás: Újszövetség/Zsoltárok könyve (Kálvin Kiadó, 2009)

[link]

2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. máj. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!