Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » SOS Keresztények! Most van...

Bakos Alexander kérdése:

SOS Keresztények! Most van egy barátnőm és nagyon nagyon nagyon sexy és attól félek hogy egyszer meg fog történni vele a sex házasság előtt! Van bűnbocsánat? Ugye nem fogom a pokolban végezni?

Figyelt kérdés
Gyenge vagyok nagyon és nagyon erősen csókolózunk meg ilyesmi! Ha esetleg megtörténik a sex akkor van bűnbocsánat? Isten megbocsájt? Tehát ha paráználkodok akkor is mehetek a mennybe igaz? Jézus pont ezekért a bűnökért halt meg igaz? Tehát ha nagy bűnbe esünk mint ez akkor is van bűnbocsánat? Csak keresztény hívő ember válaszát kérem! Aki nem keresztény az ne válaszoljon! Nekem ez nagyonn fontos!

2013. máj. 16. 20:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
38%

"Régen a házasság egyszerűen a " bement hozzá""

nanana. Hallgassuk meg az etnográfusokat is:

-ehhez képest az egész világon, minden korokban az emberek életében legnagyobb, legszentebb ünnep volt a házasságkötés - (a születés-nász-halál: a három nagy sorsszerű pont ünnepei közt az egyetlen, ahol mindig is a egyéni TUDATOSSÁG jelen volt/van/lesz.

Szövetség, melyre Isten áldását kérik.

2013. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van.Jézus dobott-e követ a parázna nőre?

A szeretetben nincs félelem,,ha hiszel a szerető Istenben,ne az ellenkező irányba igyekezz...mert akkor tényleg a pokolban lyukadsz ki előbb-utóbb.

2013. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
54%
Van bűnbocsánat, őszintén meg kell bánni, meg kell vallani, és megkapod a bűnbocsánatot. De akkor az egyház mielőbb elvárja a házasságot.
2013. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
35%
most ez komoly?sz@r ügy ha nem olyan vallásos lánnyal jársz akit ugyan ennyire érdekelne h bűnt fog-e elkövetni ha sexeltek.csókolóztok esetleg simogatjátok is egymást és már csak azt veszed észre h a csajszi már bele is ült.na hoppá....aztán rájösz,hogy ez milyen jó dolog,és minden egyes sex után majd sietsz gyónni.HAJRÁ
2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

"-ehhez képest az egész világon, minden korokban az emberek életében legnagyobb, legszentebb ünnep volt a házasságkötés - (a születés-nász-halál: a három nagy sorsszerű pont ünnepei közt az egyetlen, ahol mindig is a egyéni TUDATOSSÁG jelen volt/van/lesz.

Szövetség, melyre Isten áldását kérik "


Én mindez hol szerepel a Bibliában?

A tudatosság persze jelen kell legyen, azzal feküdj le, akit azután soha nem hagyhatsz el, mert ezzel a feleséged lett.Ehhez nem kell papír.

2013. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a lány nem vallásos én meg igen! Hisz Istenben meg minden de nem jár el templomba és nem igazán követi a bibliában leírtakat és tényleg az a baj hogyha jobban belelendültünk a csókolózásba és egymás simogatásába akkor már rögtön lovagol ruhán keresztül és attól félek hogy ha megmondom neki hogy nem akarok vele lefeküdni akkor attól félek hogy elhagy esetleg pedig nagyon nagyon szeretem és úgy veszem észre a lányon mintha szeretne a faszt
2013. máj. 18. 15:38
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint még nem beszéltél vele arról, hogy Te hogy állsz ezzel a kérdéssel. Hogy vallásos vagy és nem szeretnél - legalábbis bizonytalan vagy lelkileg - lefeküdni vele. Mert a tested nagyon akarja, de még valahogy nem vagy kész rá. Fiúként biztos furi belegondolni, hogy ilyenről beszélj vele... De hidd el, ha csak a farkadra megy, akkor nem éri meg vele kezdeni! Lesz még olyan nő, aki mindenedet akarja, nemcsak a testedet! Ha ezért dob, akkor ennyit róla. Kicsit sajgó emlék, de nem éri meg áltatni Magad.


Ha meg annyira bele vagy zúgva, hogy azt gondolod, egyszer valószínűleg feleségül akarod venni, akkor gondolj arra, hogy ő lesz egész életed társa! Szinte mindenről kell, hogy tudj beszélni majd vele, és ezt már most el kell kezdeni kiépíteni! Ha nem tudsz vele egy Téged most ennyire mélyen érintő kérdésről beszélgetni, akkor mi lesz később?


Légy férfi, szedd össze Magad és hozakodj elő vele! Ne pazarold el azt az ajándékot, ami teljes egészében Te Magad vagy, és csak EGYSZER tudod így odaadni valakinek. Test és lélek összetartozik, egyben kell, hogy szeressen az, akié leszel. Akinek csak egy részed kell, nem érdemel meg.


(Lehet, hogy már írtad, de hány évesek vagytok?)

2013. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
51%

off ("-ehhez képest az egész világon, minden korokban az emberek életében legnagyobb, legszentebb ünnep volt a házasságkötés - a születés-nász-halál: a három nagy sorsszerű pont ünnepei közt az egyetlen, ahol mindig is a egyéni TUDATOSSÁG jelen volt/van/lesz. Szövetség, melyre Isten áldását kérik "


Én mindez hol szerepel a Bibliában?


Mert te csak olyat teszel, ami a Bibliában szerepel?

hol szerepel, hogy gyakorin válaszolj? és még sok minden


Egyébként azért nem szerepel - mert annyira természetes volt hogy egy életre szóló szövetséghez Isten áldását kérik - hogy nem írtak erről. )

*kezd olyan színezetet venni, hogy a kérdező becsap minket...:( provo?

Vagy miért nem te uralod Kérdező a helyzetet-? te döntesz, mi-hogyan alakul.

A lánynak meg mondd meg, ideje van az ölelésnek.

Nem kell kapkodni- ezért van a házasság, mint a legnagyobb és szent ünnep. Várni tudni kell. Elég sok baj van a siettetésből, felszínességből e téren- ld. az itteni abszurd mennyiségű erre visszavezethető kérdést is.

Énekek Éneke 2,7

Jeruzsálem lányai, kérlek benneteket, a gazellákra s a mezők szarvasára, ne zavarjátok meg a szerelmemet, s föl ne ébresszétek, amíg nem akarja!

2013. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Hát igen nagyon furcsa lenne fiúként azt mondanom hogy várjunk a házasságig a lefekvésig. Érted ez a csaj nagyon nagyon szeret engem látom rajta! Rendesen oda van értem úgy néz rám mint havalami csoda lennék, Szóval nem csak a testem kell neki! Nagyon nagyon szereti a belsőmet is! De közben imádja a sexet is meg mondja hogy majd így leszop meg úgy leszop meg ő ilyen vad meg olyan vad az ágyban és én csak nevettem ezen meg annyit mondtam hogy de aranyos vagy hogy szopjam ki az életedet, 4 hónapja találtunk egymásra és fülig egymásba szerelmesedtünk, úgy érzem ő az igazi de azt meg biztosan tudom hogyha nem adok neki sexet akkor tutira ott hagy, nagyon nagyon forr a vére a csajnak

rendesen sexmániás, ajj nem tudom mit csináljak!!!!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@ Ha előállok egy ilyen házasságig no sex szöveggel akkor tuti ott hagy de ha esetleg bűnbe esek és erőteljesebben igénybe kell vennem a kegyelmem akkor lehet Istennel kell szembenéznem nem tudom mit csináljak help me valaki!!!!

2013. máj. 18. 17:41
 30/37 A kérdező kommentje:
Egyébként én 18F vagyok a lányom meg 20L
2013. máj. 18. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!