Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény testvéreim <-igen,...

Keresztény testvéreim <-igen, az van odaírva, hogy keresztény! Szerintetek mennyire esélyes az, hogy e-szerint az elmélet szerint lesz majd a világvége, kezdete (elragadtatás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bizonyára ti is tudjátok, hogy a világvége menetelét legalább 3-4 féle módon is értelmezni lehet a Bibliából.

Én csak az elragadtatás részével foglalkoznék ebben a témakörben.


Van ez a leányzó: Angelica Zambrano, aki megjárta Jézussal a poklot és a mennyet is és Jézus egy nagy kivetítőn azt mutatta meg neki, hogy az elragadtatás bármikor megtörténhet. Tehát úgy értve bármikor, hogy az antikrisztus előtt és a nagy nyomorúság előtt, tehát feltételezhetjük, hogy most is bármelyik percben eljöhet értünk (remélem értem is).


Szerintetek ez lehetséges? Semmi hajkurászás meg, irtsuk ki a keresztényeket mindenhol és imádjuk a Sátánt stb előtt?


Itt a videó ha valaki még esetleg nem látta volna:

http://www.youtube.com/watch?v=5hBKyRMAyis



2013. jún. 11. 16:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%

Jezus szolgai varjak az Uruk visszajovetelet, es mindig keszen vannak ra, hogy megalljanak az Uruk elott. Nem spekulalnak azon, hogy meddig elhetik meg a bunos eletuket. Szentseg nelkul SENKI sem lathatja meg az Urat! Az engedetlenseg bune olyan, mint a varazslas! Legy elgedelmes Neki, es kovesd Ot!


Isten aldjon!

2013. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Testvérem!


Én úgy értelmeztem, hogy lesz nagy nyomorúság és utána elragadtatás. Különben miért írná a Biblia, hogy csak a hívek kedvéért lesz az az idő lerövidítve?

2013. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Pietrosol ***** válasza:
36%

Szia!


Érdekes, hogy mennyien gondolnak a kereszténységre, mint valamiféle weekend vallásra.

2013. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Frank N. Stein ez igaz, de a Biblia azt is írja, hogy akik nem veszik fel a fenevad jelét, azok megmenekülnek. Szokták mondani, hogy ez jelképes és hogy az antikrisztus már rég köztünk van, "hiszen e világban jár már", de ha a nagy nyomorúság nem jelképes akkor csak nem jelképes a fenevad sem és majd itt lesz fizikai testben nem? Mert csak akkor tudnánk megtagadni őt és a jelét.


Tehát ha már ilyen szálakon kezdünk el gondolkozni, akkor feltételezhető, hogy még nem fog addig Jézus eljönni nem?


Nem tudom más hogy van vele, de én ilyen téren igencsak össze vagyok kavarodva. Szeretek elmélkedni ilyeneken, de sosem tudok ezekkel kapcsolatban dűlőre jutni.

2013. jún. 11. 17:58
 5/36 anonim ***** válasza:
Felénél tartok a videóban, utána referálok. Talán elolvasom újra a Jelenések könyvét, és csak aztán. Meglássuk mire jutunk együtt. :)
2013. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem érdemes mai „prófétákkal” foglalkozni. Minden amit tudni kell, benne van a Bibliában. Van egy másik oldal is, a Nagyfigyelmeztetés.hu, ott is egy állítólagos médium Szűz Máriától és Jézustól jövő üzenetekre hivatkozik.

Inkább olyan előadást hallgass, amiben az előadó a Biblia alapján vizsgálja az utolsó időket. Főleg angol nyelven vannak jók. Az igazán jó videókat nem fordítják le magyarra, sok gagyi tanítóét, tévtanítóét meg igen.

2013. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Az antikrisztus beül Isten templomába. A sátán sokakkal elhitette, hogy ez a jeruzsálemi templom. Valóban?!


"Mert az Istennek temploma szent, ezek vagytok TI." 1 Kor 3:17


Ezt történik a legtöbb hívővel a megtérése után:


"Mikor a tisztátalan szellem kimegy az emberből, víz nélkül való helyeken jár, nyugalmat keresvén; és mikor nem talál, ezt mondja: VISSZATÉREK az én házamba, a honnét kijöttem. És oda menvén, kisöpörve és felékesítve találja azt. Akkor elmegy, és maga mellé vesz más hét szellemet, MAGÁNÁL GONOSZABBAKAT, és bemenvén ott lakoznak; és annak az embernek utolsó állapota gonoszabb lesz az elsőnél." Luk 11:24-26


Az antikrisztus szelleme bent van az egyházban! Megnyugtatja a hívőket, hogy nem kell megtérniük, nem kell Jézust követniük. Járjanak csak gyülekezetbe, bújják csak a Bibliát - legalább addig se cselekszik Isten akaratát... béke és biztonság...


"És sok hamis próféta támad, a kik sokakat elhitetnek. És mivelhogy a GONOSZSÁG megsokasodik, a SZERETET SOKAKBAN meghidegül. De a ki mindvégig állhatatos marad, az idvezül." Mt 24:11-13


Az AGAPÉ szeretet hidegül meg sokakban!!!


"De VIGYÁZZATOK MAGATOKRA, hogy valamikor meg ne nehezedjék a ti szívetek dobzódásának, részegségnek és ez élet gondjainak miatta, és váratlanul reátok ne jőjjön az a nap: Mert mintegy tőr, úgy lep meg mindeneket, a kik az egész föld színén lakoznak. VIGYÁZZATOK azért MINDEN IDŐBEN, kérvén, hogy MÉLTÓKKÁ TÉTESSETEK arra, hogy elkerüljétek mindezeket, a mik bekövetkeznek, és megállhassatok az embernek Fia előtt!" Luk 21:34-36


Vigyázz magadra!


Isten áldjon!

2013. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Jézust hallgasd köszönöm amiket írtál :)

Viszont lenne két kérdésem:

1, Mi a helyzet akkor a Sátán jelével?

2, Mi a helyzet a nagy nyomorúsággal?

2013. jún. 12. 08:26
 9/36 anonim ***** válasza:

Nagyon elgondolkodtató ez a rész:

"Az antikrisztus beül Isten templomába. A sátán sokakkal elhitette, hogy ez a jeruzsálemi templom. Valóban?!


"Mert az Istennek temploma szent, ezek vagytok TI." 1 Kor 3:17 "

2013. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
És akkor aki beengedi a Sátánt a templomába, az felveszi a 666-ot ott belül pl a szívében? De akkor mit jelentenének azok az információk a jellel kapcsolatban, hogy nem lehet ezeket már leszedni aki elfogadja? És hogy a jobb kezén és a homlokán lesz az illetőnek?
2013. jún. 12. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!