Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanui! Tudnatok...

Kedves Jehova Tanui! Tudnatok nekem ilyen cikket mutatni?

Figyelt kérdés
Az eveszavarokkal illetve a szorongassal kapcsolatban lenne szuksegem kiadvanyra vagy valamilyen cikkre, de idaig nem nagyon talaltam. Kedves Testverek, ti tajekozottabbak es figyelmesebbek is vagytok, mint jomagam, tudnatok nekem az ezzel a temaval foglalkozo cikket vagy bibliai gondolatot mutatni? Fontos lenne.
2013. jún. 14. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Óh, dehogy nincs szükség gondolkozásra, sőt Isten IGAZSÁGAI iránt érzett felülmúlhatatlan szeretetre és mély elmélkedésre is szükség van, ezért nem értik meg sokan... :))
2013. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Kedves előttem szóló,

Nem kell gondolkodnia?


Hadd kérdezzem meg, hogy ha egy embernek tanácsra van szüksége, mert nem ért valamihez, akkor nem fog szakemberhez fordulni?

Mert a Te válaszod alapján, találja ki, mit kezdjem magával.

Mert akkor bizony minden emberre rá lehetne ezt húzni aki tanácsot kér, és kap "valahonnan".


Igen a szolga osztály ezen a téren is törődik az emberek jó létével, és nem azért mert ne gondolkodjon,

S ezek a tanácsok olyan emberektől jönnek, akik szakemberek bizonyos területeken, és akikhez más emberek is fordulhatnak személyesen, és nem biztos, hogy ezek a szakemberek a Jehova Tanúihoz tartoznak.

De a szolga osztály erre is vette a fáradságot utána nézett hogy megkönnyítse ezen a téren is a juhok életét.

Nem értem miért fáj ez neked?

inkább örülni kellene, hogy emberek törődnek más emberekkel, és segítséget nyújtanak.


Katy Weaver

2013. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
A "hű és értelmes rabszolga" mindent megad nekik, még Jézusra sincs szükségük...
2013. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tattilaboy!


Már bocsi, de hogy a szöszbe kapcsoltad össze a válaszodat a feltett kérdéssel?

Ez persze vonatkozik a gyors reagálású kórusra is a válaszod mögött!

2013. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha valaki kérdez valamit, és a kérdező megkapja a választ aminek örül, akkor miért van az, hogy idejönnek emberek, és elkezdenek ebbe beleszólni, vádaskodva, hogy milyen jogon adunk segítséget Pl jelenesteben az étkezéssel kapcsolatban.


Jézus nevezi ki a szolgát, az eledel naponkénti kiosztására, amit Jézustól kap.Hiszen Ő vezeti ezt az egészet egységben. Hogyan adnák ki Jézus nélkül az eledelt?

Egy újabb rágalom, ami elfog terjedni, hogy Jehova Tanúinak nincs szükségük Jézusra ami nem igaz.

Napi szinten többször is beszélgetek az Istenemmel, Jézus által, mint közben járó által.


Nem tudnak az emberek békében lenni, és szítják a gyűlöletet-.

szomorú..

Katy Weaver

2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Óh, dehogy nincs szükség gondolkozásra, sőt Isten IGAZSÁGAI iránt érzett felülmúlhatatlan szeretetre és mély elmélkedésre is szükség van, ezért nem értik meg sokan... :))

.....................


Bizony.... annyira jó a tanúknak. Mi értjük félre őket. Ők gondolkodnak, és tanulmányoznak, őket ezért őket mindenki másnál jobban szereti Jehova. MInket, akik megtértünk, és hiszünk Krisztusban, minket nem annyira szeret, csak ha csatlakoznánk a szervezethez. A mi gondolkodásunk, ami azt eredményezte, hogy Krisztus megváltott, és hit által, kegyelemből üdözülünk, mi nem vagyunk jó helyen....

2013. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadjátok meg azt, amit Katy kérdezett és mondott? Miért jöttök ide buta vádaskodással zavart kelteni?
2013. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!