Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudnám letölteni a...

Allllli kérdése:

Honnan tudnám letölteni a református énekeskönyv bizonyos énekeinek az orgonakíséret kottáját?

Figyelt kérdés

338. Lelki próbáimban

397. Ó, Sion, ébredj

457. Ó, Jézus, árva csendben

458. Aki értem megnyíltál

460. Amint vagyok

461. Bár bűn és kín gyötör

463. Isten élő lelke, jöjj

465. Szelíd szemed


Ha esetleg valakinek megvan szívesen fogadnám, ha elküldené nekem szkennelve/fényképezve/pdf-ben vagy akárhogyan.



2013. jún. 16. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ebben a doksiban benne kell legyen:

[link]

2013. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben nincsenek benne. :(
2013. jún. 17. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Békesség!


Itt nézzél széjjel. Kattints az ének nevére és bejön egy kotta. Nem tudom ez jó-e neked. Evangélikus gyűjtemény de jó része benne van amit kértél és sok más is!


[link]


Teológus

2013. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ebben is csak a dallam van benne. Nekem a két vagy többszólamú orgona kotta kellene.
2013. jún. 18. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg a Református Korálkönyvet, az összes ének benne van kísérettel, elő- és utójátékkal.
2013. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

... de már meg is találtam. Innen le tudod tölteni négy részletben az összes ének orgonakíséretét:

[link]

2013. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Pontosan erre van szükségem. Nem gondoltam volna, hogy ez még sikerülhet.
2013. nov. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!