Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istenhívők! Mi lenne a vélemén...

Istenhívők! Mi lenne a véleményetek ha egy nap hivatalosan bejelentenék a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
A Bibliában más földönkívüli civilizációról nincs szó!Így lehet sokan ezzel megtagadnák Istent!?Vagy a válasz az hogy Isten miért ne teremthetne más akár több civilizált fajt a világba?
2013. jún. 16. 23:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
űristen! Szerintem vannak Földönkívüliek.
2013. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

nem kell meszire menni hogy a biblián kivül,(és amugy is a biblia meg lett ritkitva mert az egyház csak az ojan bibliát akart terjeszteni amiben az ö érdekeik védve vannak ,pedig bort isznak vizet prédikálnak.de persze vannak kivételek is.

ezért nem kell be skatujázni a vallásokat mert el vesztették igaz lényegüket az emberi gyarlóság és a civilizált élet nehézségei miatt.

vissza térek akkor a könyvre.

a Mahábhárata cimü mü egy indiai eposz ami régebbi a bibliánál és még hosszabb is nála,szanszkritul íródott burva becslések szerint is 6000éves.

ebben találkozhatunk isten inkarnáciojával isteni fegyverekkel,és rengeteg ürjármüvel.

a vallásokat ugy nézni hogy agressziv és a vallás miatt gyilkolásra is hajlamos,az bizony tév hitben él.

persze a multban már elö fordult hogy azért szentelték a fegyvereiket hogy az ur nevében ölhessenek.

a probléma onnan ered hogy a vallások miatt háboruztak és még ma is háboruznak.

jobban meg nézve csak azért ölik halomra egymást mert az ö istenét máshogy hivják és le ragadtak 1 könyvnél ami meg eggyezik egy szem fedövel, a helyett hogy mindet elolvasta volna ha már hivönek valja magát.

a vallások nagyon parányi és inkább csak gyakorlati szempontbol találunk külömbségeket.

mindegy hogy istennek hány neve van hogy ha egy az isten.csak ennyit kell meg érteni.

a földönkivüliek miért ne lehetnének vallásosak de nem ugy ahogy mi emberek (felszinesen) hanem egy sokkal emelkedettebb magasabb szinten.

én nem hiszek abban hogy az ösi vallások csak ugy kitalálodtak volna ( mekkora ötlet találjuk ki egy felsöbb rendü lényt stb stb.)

visza a bibliára; tudom hogy az embereknek vannak elképzelései az angyalokrol.kérdezem én ,biztos hogy ugy néznek ki? mert az sincs kizáva hogy az angyalok pont földökivüliek lennének.ez persze csak egy spekulácio.

2016. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!