Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helyén való lenne egy olyan...

Helyén való lenne egy olyan keresztény oldalt (blogot) csinálni, ahol nincs semmi más, csak más keresztény blog ill. más keresztény oldal ajánlása?

Figyelt kérdés

Tehát egy olyan oldal készítése helyén való lenne, ahol csak össze lenne szedve az összes többi hasznos keresztény oldal?


Leginkább arra gondoltam ezzel, hogy ha csinálnék is, adnék neki egy egyszerű kis nevet és ezt a "link"-et minden hova felírnám vagy graffitizném és akit érdekel az megnézi.


És lehet, hogy ennek hatására térne meg valaki. Természetesen nem csak graffitivel hanem pl matricákkal vagy egyéb más eszközökkel is hirdetném.


KÉREM CSAK KERESZTÉNYEK ÍRJANAK!

(kisbetűs rész: keresztényeken belül is csak olyanok írjanak akik az életüknek minimum "100%"-át az Úrnak élik)



2013. jún. 28. 11:37
 1/6 anonim válasza:

hát én csak 70-80% de válaszolok


Szerintem ez nem lenne jó....már csak azért is mert a graffiti művészet.A "tag" az aláírás benne amivel a sok hülyegyerek szétbassza a várost.Amit te akarsz az falfirka ami nagyon ronda.A matrica jobb ötlet.


Igazából ezért nem lenne senki 100% hívő esetleg elmenne a templomba 1-2 és megunná.Nem így kell reklámozni.A pap tegyen valami olyat ami felkelti a fiatalok érdeklődését.Akkor lehet elmennek 1-szer.Aztán mégegyszer tegyen valamit és így tovább.......

2013. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sem gondoltam komolyan azt a 100%-ot, azért is raktam idézőjelbe.

Amúgy ezzel csak azt szerettem volna kifejezni, hogy nem álkeresztények válaszára vagyok kíváncsi.

Graffitin meg ne bukjunk ki, szerintem elég sok olyan trágár graffiti van ami mellett nyugodtan helyet foglalhatna egy életmentő graffiti is ;)

2013. jún. 28. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jó kereső szavakat használsz, akkor jó ötlet, ugyanis ha valaki a google-val keres valamit, akkor a blognak az első oldalon szerepelnie kell.
2013. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen... próbáld ki! Ha nem jön be, nem vesztettél semmit! :)
2013. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi esetre sem lenne helyénvaló. Így is van belőlük több, mint elég.
2013. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Szerintem rendezgesd csak a saját dolgaidat!

2013. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!