Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a velemenyetek a kovetkezo...

Mi a velemenyetek a kovetkezo videorol?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=NG4cwa9W7T4


Csak hivo emberek irjanak ha lehet


2013. júl. 10. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. júl. 10. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont most tettem fel ezzel kapcsolatba egy kérdést. " ti belemennétek-e ilyen dologba"

Olvasd el a két kommentet, ami eddig érkezett. Engem meghívtak ebbe az üzletbe. De nem tudom, hogy Istennek tetsző-e résztvenni benne. Ami nem tetszik nekem, egyrészt, hogy önerővel lehet csak részt venni benne. A legkisebb csomag 100 dollár + regisztrációs díj+ postaköltség. De itt még csak két csomag kávét kapsz és vajmi kevés jutalékot. Fel kell menned a középcsomagig, ami 500 dollár, itt vagy jogosult minden jutalékra. Meg ez a fogyókúrás és agystimuláló kávé, hát nem tudom. Furcsa

2013. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát Én nem értelek téged Kedves Kérdező,


Most akkor Isten szórakozásból leíratott olyasmit a szavában, ami hazugság, mert épen ilyen kedve volt, és az emberek pedig ha akarnak úgy változtatnak Isten szavának értelmezésén, ahogy akarnak.


Jézus azt mondta Atyjának Szaváról, a Bibliáról, hogy az az abszolút igazság.

Sehol nem olvastam arról, hogy akár Ádám, vagy a leszármazottai közül bárki aki meghal, más élet formában fog élni.

Ez Isten szavának a bemocskolása, mintha azt mondanánk szó szerint, hogy Isten hazudik.

Ádám bűnbe esése után azt mondta, hogy a bűnéért halál jár, és vissza kerül a nem létezés állapotába, csak úgy mint a leszármazottai.

Senkinek nem ígérte, hogy akár "lélekben", állat, vagy nővényformában újra élni fog,

A halálból való feltámadás egy lehetséges ki nem érdemelt kedvesség, ajándék azoknak az embereknek akik már meghaltak, és azoknak, akik túl élik Isten haragnapját.


Bár erre még várni kell, egy picit.Addig az elhunyt szeretteink "pihennek" vagy is "alszanak"

nem szenvednek sem a pokolban, sem nem tudnak ártani, vagy segíteni nekünk sehonnan,


Ha filmben szereplő embernek igaza lenne, akkor Jézus váltság áldozata, csak egy pillangó, vagy egy orchidea erejéig érvényes az újra életre?

Szörnyű.


Katy Weaver

2013. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi. Első vagyok, nekem egész más video jött be a linkedre ezért írtam, amit írtam.
2013. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Katy nem tudom,hogy vegig nezted e a videot,nem az elso par perc a lenyeg,azt en sem hiszem el,hanme amit a kisfiu mesel el en azt hiszem el es amit a predikator mond,az elejen csak arrol van szo,hogy megkerdeznek kulonbozo embereket,hogy hisznek e a tulvilagban,es ott kulonbozo valaszokat adnak amiket persze en se hiszek el.
2013. júl. 11. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!