Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik szent-hez kell imatkozn...

Melyik szent-hez kell imatkozni egy nonek, aki gyermeket szeretne, de nehezen adatig meg neki?

Figyelt kérdés

Sajnos 3 eve kuszkodunk a ferjemmel,hogy gyermekunk lehessen.

Szeretnek imatkozni egy szent-hez,de nem tudom melyikhez kell.

Valaszokat elore is koszonom


2013. júl. 11. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld ki a vénusz cseppet. Vizsgálaton mindketten voltatok?
2013. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, Szent Mónika az anyák védőszentje.

Rendszeresen imádkozol?

2013. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

3 eve folyamatosan jarom a za orvosokat.

Nallam van a hiba,es mar kezelik is.

Sajnos nem imatkozom rendszeresen.

2013. júl. 11. 18:38
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Miért gondolod, hogy szent akárki közbenjárása miatt Isten majd megváltoztatja a szent tervét? Talán Isten így tervezte el, nem lehet mindenkinek gyerek, meg kell állítani a túlnépesedést!
2013. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintem kedves utolso ez a valasz amit tolled kaptam egy kicsit bunko valasz volt!
2013. júl. 11. 18:45
 6/23 Prókátor ***** válasza:
72%

1.) Ne szenthez imádkozz, hanem Istenhez, de megkérhetsz valóban egy szentet, hogy ő is imádkozzon érted!

2.) Ezt az ún. Közbenjárást elvileg bármelyik szent megteheti.

3.) Szűz Mária, az egyik legerősebb szent. Szeplőtelenül fogantatott; maga is szeplőtelenül fogant; világra szülte Isten egyetlen fiát; maga is szenvedett emiatt, stb, stb. Anyaként megértő az anyákkal.

Ezért mindenek előtt az ő közbenjárását kérd!

4. és ez a legfontosabb) Csak akkor van értelme imádkoznod, ha valóban el tudod hinni, hogy Istennek semmi sem lehetetlen! Ha teljes, és tiszta szívedből ezt akarod, eltudod fogadni, ha megkapod; de mindeközben tudod azt is mondani, hogy "legyen meg a Te akaratod"! Hiszen, lehet, hogy Istennek más terve van veled, amit ma még csak Ő ismerhet, és te csak évek múlva érted majd meg, hogy miért tette veled ezt, most.

2013. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran szeretkeztek? Hogyan?

Hány évesek vagytok?

A férfinek minden ok a heréjével? A nőnek sincs baja?

Egészséges életet éltek és isztok eleget? (Normális italt)

2013. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Olvasd el a Bibliát! Az van ott, hogy csak és kizárólag az Atyához szabad imádkozni!

Semmiféle szentnek nincs közbenjárása! Milyen undorító dolog ez, hogy csak azért mert a képmutató katolikus egyház azt mondta egy-egy emberre, hogy az szent és biztos a mennyben van, akkor máris lehet hozzá imádkozni?????


Ha hiszel Istenben, akkor hozzá fohászkodj, ne egy halott emberhez! A katolikusok nem olvasnak Bibliát?????

2013. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Szűz Márián kívül pl. Szent Anna és Joachim (Jézus Krisztus nagyszülei) vagy myrai Szent Miklós püspök (=Mikulás:-))

Ezen kívül ajánlom elolvasni Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon című könyvét, érdemes !

2013. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Inkább próbálj meg lelkigyakorlatokra eljárni, kiszakadni a stresszes környezetből. Nekem megtérésem után elmúlt a nőgyógyászati problémám (mióma).
2013. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!