Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Találtam egy videót a gyógyulá...

Találtam egy videót a gyógyulásról, (a 4. perctől) érdemes megnézni ezek szerint nem a Szent Szellem ellenzőinek van igaza kinek mi a véleménye?

2013. jún. 23. 14:27
 1/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de ez egy kabaré. Egyébként a "nyomorék" hölgy amikor betolta az ápoló, lányos zavarában keresztbe rakta a lábát.

2013. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor ez csalás és a Szent Szellem nevével való visszaélés. Halálos bűn.
2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia Pietrosol !


Szerinted egy tolókocsihoz kötött ember aki huzamosabb ideig nem használta a lábizmait akrobata mutatványokat fog csinálni ?

Amikor felkel a tolókocsiból akkor nyúlnak ki az elsorvadt mozgásképtelen izmok ez természetes reakció Isten kiemeli a székből de az izmait mozgásra a hölgynek kellett használni semmi szemfényvesztés és kabaré nincs benne.

Szerintem ez a videó megmutatja Isten csodálatos képességeit, várom már hogy Magyarországon is hasonló és nagyobb csodák történjenek.


Üdv:Alex

2013. jún. 23. 15:24
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csalás, én is éltem már át gyógyulást nekem a kificamodott vállamat tette helyre Isten egy baleset után miután imádkoztam más alkalommal a lázas állapotból szabadított meg egy pillanat alatt olyan bizsergető érzés volt mintha valami végigfolyna rajtam a fejemtől a talpamig az eredmény pedig eltűnt a láz.

Ezen kívül a gyülekezetünkben is sok gyógyulás történt, az evangelizálások alkalmával az emberek megtértek és

átvették a Istentől a gyógyulást.


ÉBREDJETEK ez a valóság !

Ezért teljes szívemből hiszem hogy Jézus ma is gyógyít.


Üdv:Alex

2013. jún. 23. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a bizsergést imádkozás közben szoktam érezni. Ez jelent valamit?
2013. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót. Igaza van Pietrosolnak, a nő lába mozog mikor behozzák. Önkéntelen mozdulat, de ez a láb nem beteg, ezek viszont csalók.
2013. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért csalók mert ti nem hisztek a csodákban?

Nem tudom mennyire volt mozgásába korlátozott, és konkrétan mi volt a betegsége.

Benny Hinn-nek valóságos ajándéka van a gyógyításra, vagyis nem ő hanem rajta keresztül Jézus gyógyít.

2013. jún. 23. 16:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egy megjegyzés ha csalás lenne vigyáztak volna erre az apró részletre.
2013. jún. 23. 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy csalás-e vagy sem. Hiszem, hogy Krisztus ma is gyógyít.

Sajnos a látványnak nem tett semmi esetre sem jót, hogy a hölgy látványosan próbálta emelni a lábát az elején. És szerintem az sem tett jót ennek, hogy nagyon részleges gyógyulást láttam, hiszen támogatták utána is. Alig tudott a lábán megállni, ami Krisztus gyógyításaiban nem lehet szerintem jelen. Figyeld meg csak például János evangéliumában az 5. fejezetet.

Nehéz megítélni bárminemű gyógyulást, hiszen aki nem a szent szellemnek tudja be, hanem csalásnak, vagy az ördög munkájának, az megbocsáthatatlan bűnt követ el.


Én is részese voltam már gyógyulásnak, melyet az Úr hajtott végre. Létező dologról van szó. Bár én a színpadiasságot nem szeretem, de ez az én véleményem.


Viszont felhívnám egy igére a figyelmet, szerintem elgondolkodtató:


Máté 7

22. Sokan mondják majd nékem ama napon: Uram! Uram! nem a te nevedben prófétáltunk-é, és nem a te nevedben űztünk-é ördögöket, és nem cselekedtünk-é sok hatalmas dolgot a te nevedben?

23. És akkor vallást teszek majd nékik: Sohasem ismertelek titeket; távozzatok tőlem, ti gonosztevők.


Persze ez nem azt jelenti, hogy aki csodát tesz, az gonosztevő. De a szívek és a vesék vizsgálója az Úr, és nem mi.

2013. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én hiszek abban, hogy Isten ma is gyógyít, és szívből örülök neki, ha valaki meggyógyul, és ezért Jézusnak adja a dicsőséget. Szeretném azért felhívni valamire a figyelmedet. Sokáig tiltakoztam ez ellen, mert én is ilyen gyülekezetben nőttem fel, de ezek a versek egy az egyben a karizmatikus egyházról szólnak:


"Nem minden, a ki ezt mondja nékem: Uram! Uram! megyen be a mennyek országába; hanem a ki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát. Sokan mondják majd nékem ama napon: Uram! Uram! nem a te nevedben prófétáltunk-é, és nem a te nevedben űztünk-é ördögöket, és nem cselekedtünk-é sok hatalmas dolgot a te nevedben? És akkor vallást teszek majd nékik: Sohasem ismertelek titeket; távozzatok tőlem, ti gonosztevők."


Júdás apostol volt, Jézus tanítványa, ő is gyógyította a betegeket, démonokat űzött. Izrael népe is hatalmas csodákat látott, amikor kijöttek Egyiptomból, mégis a 600 ezer férfiből csak 2-en mentek be az ígéret földjére. Nem számít az, hogy milyen csodákat látsz, vagy miket élsz át, a 10 megtisztult leprásból csak 1 ment vissza Jézushoz! Ne hagyd, hogy a csodák és az emberek elbűvöljenek, és levegyék a szemeidet Jézusról! Nagyon sokan a jelekre és csodákra helyezik a hangsúly, és a hívők meg azt hiszik, hogy ha ilyeneket látnak, akkor minden rendben van az életükkel. De nagyon sok esetben igaz rájuk az, amit Jézus a farizeusoknak mondott:


"e parázna és gonosz nemzetség jelt kíván, de nem adatik nekik más jel, mint Jónás próféta jele..."


Jónás engedetlen volt Istennek, és ez majdnem az életébe került... Jól vigyázz azzal, hogy milyen szellemet veszel, vizsgáld meg a szellemeket, mert nincs mindegyik Istentől! A Szent Szellem az ENGEDELMESSÉG SZELLEME - ezzel legyél telve! Vigyázz azzal, ha erről nem tanítanak, vagy nem erre helyezik a hangsúlyt, mert csak az fog bemenni Isten királyságába, aki engedelmes Jézusnak!


Nézd meg ezt a videót, nagyon tanulságos:


[link]


Isten áldjon!

2013. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!