Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanú lányokal miért...

A Jehova Tanú lányokal miért lehet nehezen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy eléggé visszafogottak,olyasmi érzetet kelt egy pillanatra mintha ők magasabbrendüek lennének,de ááááá semmi..Szóval ha felhozol egy témát nekik akkor olyan visszafogottan beszélnek rólla,nem olyan lazán és öszintén mint pl egy világi lány..Pedig jézus is azt mondta hogy: "Az igazság szabaddá tesz titeket" sok példát tudnék mondani hogy pl egy JT lány miért választ magának a gyülekezeten belül,na hát pont ezekért amit leirtam én,ez oda vissza játszik..Ezeknek a lányoknak is fontos a lazaság egy férfiban,máskülönben nem beszélnék ki a pasikat a gyülekezetbe vihogva amit éppen egy testvérnő társukkal beszélnek meg..Azért v mennyire álszentek,mert nem tudják levetkezni ezeket a világi szokásokat sem,akkor meg nem tudom hogy mitöl lennének ők külömbek..? Várom hasonlókat tapasztaló emberkék sorait..
2013. júl. 14. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha ez a véleményed, akkor miért akarsz velük ismerkedni?


Keresd más hozzád való lányok társaságát.

Egy Tanú

2013. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok JT hölgyekkel ismerkedni,csak leirtam amit tapasztaltam..
2013. júl. 14. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:

A privátban kaptam egy üzenetet


Ha ilyet tapasztaltál, vagy a Testvér ilyet tett annak megvan a rendezési módja a biblia szerint.

Ezt a véneknek kellett volna elmondani, és rendezni a kettőjük közötti nézet eltérést, hanem olyan súlyos.

Ugyan is Jehova Tanúi se tökéletesek, és ezért bibliai keretek között kell rendezni egy nézet eltérést, az apostolok is ezt tették, hogy a gyülekezet békéje fent maradjon


más részt ha egy testvér "kicsi" hibáját nem tudja elnézni, a másiknak akkor hogyan várja a Teremtőtől ez a személy, hogy az Ő sokkal nagyobb hibáját, elnézze?

Jézus példázata arról az Adósról aki sokkal tartozott a királynak de a király elengedte neki, De Ő maga a szolga társnak a jóval kevesebb tartozást ne nézte el....

Egy Tanú

2013. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jehova Tanúi komolyan veszik azt a bibliai tanácsot ami az 1Korintusz 7:39-ben található:Hogy csak az Úrban kössenek házasságot!! És bár..te itt az ismerkedédről bezsélsz....Jehova Tanúi nem játszanak mások érzéseivel...ha elkezdenek ismerkedni valakivel..azt komoly szándékkal teszik!! :)
2013. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel Jehova t.-eleg nagy az erkölcsi mèrce,lgy a tanu lányok dicseretesnek tartsák megőrizni tisztasagukat a biblia tanæcsa szerin .Hisz azèrt tanuk,hogy megovják magukat a paráznaság bünètől.De nemcsak a lányok hanem minden tanu szeretne tiszta èletet èlni.
2016. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A látszat néha csal!Tudom. Én nem 1 jehova tanu csajt ismerek aki jobban fújja a "szaxit"mint,Marcellina
2018. aug. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!