Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve egy betegség létezése nagyon elszomorított-olvasgattam róla a neten, olyan emberek panaszait, akik ettől szenvednek. Rá olyan 2 hétre nálam is kialakult. Tényleg van, orvosok által van kimondva. Nagyon foglalkoztat, hogy ez hogy lehet. A Biblia szerint nekünk nincs hatalmunk olyanokra, hogy gondolunk valamire, és megtörénik, nem? Ez a kérdés foglalkoztat ezen keresztül azóta is.
2013. júl. 22. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
háát.. igen.. ezt csúnyán beszoptad. És mi ez a betegség ? Kankó ?
2013. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást... szívből...
2013. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos Isten műve, hogy teljes mértékben áttudd érezni a helyzetüket.
2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan lehet viszont, hogy megérzed, hogy nálad is van/lesz. Semmiképpen nem vagy felelős a kialakulásáért , mármint a gondolataid. Ha viszont gyakori betegség, akkor lehet akár egybeesés is. Jobbulást , remélem, nem súlyos és túl leszel rajta.
2013. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lebannen ***** válasza:

Hát én találtam azért egy idézetet:


Jézus pedig monda nékik: A ti hitetlenségetek miatt. Mert bizony mondom néktek: Ha akkora hitetek volna, mint a mustármag, azt mondanátok ennek a hegynek: Menj innen amoda, és elmenne; és semmi sem volna lehetetlen néktek.

2013. júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, ez most pont nem ide való idézet. Ezért nem szeretem, mikor dobálóznak a Szentírás igéivel. Nagyon nem jó egy beteg embernek azt mondani, azért van ez, mert nem elég erős a hite.
2013. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Az emberi szívet(lelket) termőföldként is ábrázolja Jézus, amit elvetsz, az nő fel. Te sokat gondolkodtál a betegségen, elszomorított, tehát bekerült az érzelmedbe(lelkedbe) és ezt teremte a te földed.

El tudom képzelni. Most kezdj el keresni gyógyulásról szóló igéket, és azokon gondolkodjál, hangosan olvasd fel, hogy azok menjenek le a lelkedbe,érzelmeidbe, és a gyógyulás virágozzon ki benned. Van hatalmunk rá.

2013. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lebannen ***** válasza:

Egyáltalán nem azt mondtam,hogy nem elég erős a hite.

A kérdés ezen részére válaszoltam:


"A Biblia szerint nekünk nincs hatalmunk olyanokra, hogy gondolunk valamire, és megtörénik, nem? "


Pontosan arról van szó,hogy a hit igen is segít a gyógyulásban.

2013. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ebben egyetértek, tanúsíthatom.
2013. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!