Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn az, ha egy lábfetisiszta...

Bűn az, ha egy lábfetisiszta fiúnak képet küldök a lábaimról, hogy arra élvezzen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2013. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Tanúként írom, hogy nem bűn.
2013. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

A Tanúk egyöntetű véleménye, hogy a maszturbáció bűn, ahogy az emberi test imádata is, mert az már testi dolog és nem lelki.

Így, ha te egy embert paráznaság bűnébe viszel, akkor te is bűnös vagy.

2013. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 munyamunya ***** válasza:
Ha közös elhatározással a későbbiekben egy testté lesztek, magyarán összeházasodtok, akkor nem bűn. Ha a fiú csak egy random ismerős, akihez semmi közöd sincs, és csak a móka kedvéért tennéd ezt, akkor paráznaság, mivel ekkor egy olyan személy "tekint rád kívánsággal", aki nem a (leendő) férjed, így ez házasságtörés.
2013. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egy ismeretlennek küldöm. :D Hogy legyen egy jó napja.
2013. júl. 29. 15:12
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Ide meg csak provokációnak irtad ki. Te minek látod magad? Mert én most csak egy provokáló ku.rvát látok csak.
2013. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább egy gyönyörü punciképet kérek! Én arra szeretek élvezni.
2013. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

Ez szerintem kamu.De ha nem,akkor nem bűn,"szeresd felebarátodat" ezzel nem okozol rosszat senkinek.

2013. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, nem kamu! És ettől miért lennék kur.va? :o Csak készítettem képet a lábaimról a kedvenc cipőimben, és kíváncsi voltam, ez vajon olyan nagy bűn-e? Nem tudom, maszturbált-e rá, de ha ez izgatja, akkor gondoltam legalább én küldök neki képet, nincs ellenemre, és ez csak a lábam mutogatása! És azóta beszélgetünk is, ki tudja, lehet, hogy ő lesz a házastársam, nagyon szimpatikus. :D
2013. júl. 29. 18:59
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Aberrált a gondolkodásod...
2013. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!