Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn az, ha egy lábfetisiszta...

Bűn az, ha egy lábfetisiszta fiúnak képet küldök a lábaimról, hogy arra élvezzen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 14:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nahát ilyen is van?
2013. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 gungasam ***** válasza:
47%
Majd ha az aberrált srác a lefűrészelt lábaidat formalinban tartja, hogy mindig kéznél legyen , Te meg tolószékben tekersz majd akkor rájössz miért nem szabad az aberrációt támogatni , elősegíteni, kielégíteni. Még végén az lesz az abnormális ha valaki nem aberrált?? Ide jutunk a meleg honfitársainkkal is. Lassan szégyellem magam hogy hetero vagyok.
2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mi az hogy bűn?

azt ne mond,hogy vallásos vagy..

2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha keresztény választ kérsz: bűn. Az önkielégítést a keresztények bűnnek tartják, és ami mást bűnre csábít, az a tett maga is bűn. Pont.
2013. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
61%

12-es.

A lábfetisizmus egyáltalán nem aberráció, ez az egyik leggyakoribb fétis az összes közül, szvsz semmivel sem különb a mellek imádatától. Azt pedig, hogy egy kalap alá veszed a homoszexualitást(pedig ők maguk se tehetnek erről hogy ilyenek) és a női lábak iránti vonzódást, nem tudnám szép szavakkal jellemezni.

2013. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
59%
Szia! én is lábfetisiszta vagyok :D nekem is küldhetsz képeket ha gondolod ;) egyébként nem bűn
2013. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Először is 15/ az aberráltság egy gyűjtő elnevezés és abba nagyon sokféle tudati torzulás beletartozik- nem a melegekre vonatkozik csak.


De egyáltalán nem szabad ezeket a torzulásokat erősíteni, inkább gyógyítani kellene. az hogy valakinek tettszik egy testrész az normális-- az viszont aberrációnak számít ha azt nézve maszturbál. Ez súrolja azt a sérült személyiséget amilyen a maga mutogató maszturbálása egy nyitott ablak előtt.


ezek mind lelki sérülések okozta torzult megnyilvánulások amiről nem tehetnek.


Sajnos maga az ember torzítja el a felnövekvő generációkat azzal, hogy nem jól nevel és főleg nem eléggé szeret, nem elég gyakran teszi boldoggá a gyermekeit, viszont sok fájdalmat válthat ki a kicsi lélekben- és az is sajnos, hogy amikor az ilyen fiatal felnő és gyermeket nemz, mint tanult megőrzött információt, át is örökíti az utódaiba. Amely mint néma tudás ott van a DNS tudatában csak egy trauma vagy fájdalom kell, egy provokáció és életre kelnek az emlékek!


Sajnos az ember nem csak lenézi a lelki sérült embereket, de régen de egyes eseteket még ma is börtönnel büntetnek ahelyett, hogy megpróbálná elkülönített életet biztosítani az ilyen embereknek és gyógyítani.

2013. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is elküldenéd? Köszi! :) Küldhetsz egyet amin látszódnak a lábujjaid is.

Nem tartom bűnnek. Csak a gondolatát kell tudod elfogadni miszerint éppen a te lábadra élvez.

2013. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2013. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 footman válasza:
100%
Nem.
2013. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!