Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok és nem tudok...

Kövér vagyok és nem tudok fogyni a lábaimról?

Figyelt kérdés

Ha valaki kövér és diétázik miért csak a felső testéről fogy ?

23-napja nem eszem semmi hízlaló kaját.

(szinte alig eszek valamit)

De ez csak a felső testemen látszik meg.

Alul ugyan olyan zsiros vagyok még midig!

Mi ennek az oka?



2013. jan. 10. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki máshonnan fogy, majd annak is eljön az ideje.
2013. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majd ha a 100. napon tartasz, látszani fog a lábadon is.
2013. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23 naptól nem kell sok mindent várni. 2-3 hónap alatt már látványos változást lehet elérni.
2013. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ennyi idő kevés, és csak annyi az oka, ahogy előttem is írták, hogy mindenki máshogyan fogy - és hízik, és az hogy nem mozogsz mellé (legalábbis nem írtad). Tornával rásegíthetsz, akkor gyorsabban lemegy a combodról, fenekedről is. Én Schobert Norbi tornájára szoktam tornázni. Írd be youtube-ra hogy: duci torna, vagy duci tréning, és kiad jó párat.
2013. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Körte alkatod van, nem? Széles fenék, vastag combok, kis váll, kis mell, lapos has. Szerintem ez így logikus. Fogysz mindenhonnan, csak épp ott eleve kevesebb volt a fölösleg, és ott látványos a fogyás. De ha kitartó vagy, fog látszani alul is :)

Sok sikert, ne add fel!

2013. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!