Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kidolgoztam egy elméletet,...

Kidolgoztam egy elméletet, hogy léteztek a misztikus lények. Illetve a régi istenek is. Vélemény?

Figyelt kérdés

A kis szürkék beavatkoztak az evolúcióba és a majmok gén állományába bele helyezték a saját génjeiket, hogy okos és erős rabszolgákat kapjanak, akikkel a Föld ásvány kincseit tudták kibányászni (ezt egyébként génkeverő szerkezettel valósították meg). Ezek a rabszolgák az emberi faj ősei. És istenekként kellett tisztelni. (pl. Zeusz, Héra, Éa stb.)

De az emberek fellázadtak ellenük és a tőlük kapott technikai eszközök amiket munkára használtak átalakították sugárfegyverekké és ennek segítségével "legyőzték" , bár inkább úgy mondanám elkergették őket.

Mire a kis szürkék bosszúból vízözönt idéztek elő a Földön. Mely során a lakosság háromnegyede kipusztult.

Ezután próbálták visszavenni a hatalmat, de szerencsére nem sikerült nekik, ugyan is maradt még pár darab génkeverő aminek segítségével az emberek állatok génjeit keverték emberi génekkel. Így jöttek létre a minotaruszok, kentaurok stb. Valamint állatok génjeit is össze keverték pl. denevér+oroszlán+skorpió=matikor

És a sárkányokat az akkor még létező dinoszauruszok génjeiből alkották meg.

Ezzel a hadsereggel nagy nehézségek árán újból legyőzték, illetve megfutamították őket. Ezeknek a terményeknek a nagy része elpusztul a maradék. Az idők folyamán ezeket a lényeket kiirtották, rabszolgává tették az emberek. (Gondoljunk csak a középkori sárkány ölő legendákra, vagy a Krétai labirintusra) De még akadhat egy-két példány, még napjainkban is a Földön, elrejtve. Csak a kormánynak nem célja, hogy ez a tudomásunkra kerüljön, mert valószínűleg a kis szürkékkel szövetkezett...

Vélemény?

13/F



2013. júl. 31. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem király az elmélet. Én máris hiszek benne.
2013. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok X-Aktákat vagy Odaátot néztél. Én is szeretem őket, de nem szabad komolyan venni. :D
2013. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Tulajdonképpen ez az alapsztori, hogy a fejlett technológiájú földönkívüliek alkották meg a homo sapienst, az egy elfogadott elmélet, bár a többi az kicsit meseszerű, de az jó, hogy ilyen korodban már ilyen dolgokról elmélkedsz.

Ha érdekel az az elmélet amin alapul a tied és én is hiszek benne, írj rám.

16F

2013. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"A kis szürkék beavatkoztak az evolúcióba és a majmok gén állományába bele helyezték a saját génjeiket"


Melyek ezek a gének?


#3


Egyáltalán nem elfogadott.

2013. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Az "elmélet" komoly dolog. Ne nagyképüsködj mert mindent elrontasz. Ha azt irod, hogy: Kidolgoztam egy hablatyot,...... akkor minden OK.
2013. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"A csimpánz genom kb. 98%-ban egyezik a humán genommal. Átlagban, egy tipikus emberi fehérjét kódoló gén 2 aminósavban különbözik a csimpánz megfelelőjétől. Csak az emberi gének egyharmadának van ugyanolyan fehérje produktuma, mint a csimpánzban lévő megfelelőjének. A legfőbb különbség a két faj között a 2-es kromoszóma, mely a csimpánz 12-es és 13-as kromoszómák fúziójának eredménye."

Hát nyilván az ami megkülönbözteti az embert a csimpánzoktól!

De valószínűleg a kormány eltitkolja az emberi DNS egyéb tulajdonságait.


Utolsó: Ez nem hablaty! Ez igaz! Már láttam egyszer sárkány csontot, csak megijedtem és elszaladtam. Mire vissza mertem menni a helyszínre lezárták a területet egyenruhások, és nem engedtek oda!

2013. júl. 31. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nyilván az ami megkülönbözteti az embert a csimpánzoktól!"


És ebből miért következik, hogy egy idegen civilizáció képviselői belenyúltak?


"De valószínűleg a kormány eltitkolja az emberi DNS egyéb tulajdonságait."


Bekötik annak a sok ezer biológusnak,orvosnak,genetikusnak a szemét?

2013. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy csak földönkívüli technológiával lehet felfedezni azokat a tulajdonságokat a DNS-ben, amik nem földieredetűek.
2013. júl. 31. 13:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Na, akkor ennyit az "elméletedről".


Egy tudományos elméletnek, falszifikálhatónak kell lennie.

2013. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Pedig igaz! Egyre jobban hiszek benne!


Amúgy a Gyűrűk Ura is igaz részben. Azt a csatát örökíti meg, ami a föld és a kis szürkék között lejátszódott. Tolkien is mondta, hogy az eredetileg a földön játszódik!

Biztosra veszem, hogy tudott a régi idők csatáiról és amiatt írta meg.

A töröpök, tündék ezek meg ilyen ember-kis szürke klónok voltak. Szuron az meg egy gonosz kis szürke császár, az orkok meg a szolgáló kis szürkéi.

2013. júl. 31. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!