Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Baj, ha a gyermekeim boldogság...

Baj, ha a gyermekeim boldogságáét imádkozom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem csak kérni kell, hálát is lehet adni, de néha azt szoktam kérni pl. hogy sikerüljön a vizsgájuk, meg ilyenek. Ti szoktatok ilyesmit kérni?
2013. aug. 4. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, aranyos vagy:)

Remélem szívből, hogy mindent megkaptok, ami hasznotokra és boldogságotokra válik! De azért a sült galambot se várjátok, hogy szájba szálljon...

2013. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még a papagájomért is imádkozom, hogy egészséges legyen, normális és hatásos dolog soha ne add fel, ha egy kicsit nem úgy alakul a dolog.
2013. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah és mindig próbálj magadból sugározni erős szeretetet az nagyon fontos
2013. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem baj, csak tök felesleges.
2013. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem felesleges. Pál azt mondja, mindenképpen hasznos az igaz buzgóságos könyörgése. Az imádkozásban meg ne restüljetek. Meg ilyenek.
2013. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha ettől boldognak érzed magad csináld, csak szerintem tényleg felesleges, mert nincsenek csodák, nincs isten, ez egy mese, és csak egy hit amire támaszkodnak az emberek, már aki hisz valami ilyesmibe. Ezzel nincs baj, mert mindenkinek szíve joga hogy miben hisz és miben nem, csak éppen totál felesleges dolognak mondanám mert nem létező dologhoz szóltok agyilag, mikor más értelmesebb dologgal is elüthetnétek az időt, és sokan csak a csodát várják és nem tesznek érte, na ezt ha sokan megértenék hogy ahhoz hogy valami jól alakuljon tenni kell és nem várni a sült galambra.
2013. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy baj, legfeljebb Isten másként akarja biztosítani a boldogságukat, mint ahogy gondolod. Lehet, hogy úgy, hogy nehéz és fájdalmas utat járat velük végig.
2013. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Hisz benne van a Bibliában, hogy imádkozzunk egymásért, én is szoktam a gyerekeimért.
2013. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak ez így nagyon határozatlan.

Mit kérsz ezzel tulajdonképpen?

És honnan tudod, hogy teljesül-e, vagy sem?


A sikeres vizsga sokkal jobban hangzik.


De az ima önmagában kevés: tegyél is érte! Hogy mit, azt persze neked kell kitalálni.

2013. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármiért imádkozhatsz Istenhez. Megoszthatod vele a gondjaidat, bánatod, örömöd, kéréseid, háládat. Jobb bármelyik barátnál, és akármikor fordulhatsz hozzá. Ha te közel maradsz hozzá, Ő sosem fog távolodni.
2013. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!