Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki hallott a 'pápa doboza'...

Valaki hallott a 'pápa doboza' nevű dologról? Vagy esetleg 'könnyek szobája' helységről? Vagy egy pápáról, aki a "titkot" kifecsegte, és azután különös módon meghalt?

Figyelt kérdés
[link] Ezt az egy forrást találtam, de sajnos ez is angol, és nem sokat írnak róla. A sorozatomban hallottam róla pár szót, és meglepett, hogy csak ezt a linket találtam. Ha valaki esetleg tudna nekem bővebben beszélni erről a dobozról, vagy a tartalmáról, vagy a linken olvasható "különös módon elhalálozó pápáról", annak nagyon örülnék.

2013. aug. 7. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Titok alatt a vonzás törvényét érted?.
2013. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy misztikus mese maximum.

Könnyek szobája viszont létezik, de semmi köze nincs ehhez. Az egy szoba, ami a Sixtus-kápolnához közel esik. Amikor megválasztatnak valakit pápává, ott szokott átöltözni az új pápai ruhájába. Azért könnyek szobája, mert ott van először egyedül az új pápa, és ezért ott "mernek" sírni.

2013. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
neem titok alatt a dobozban lévő dolgot értem :)
2013. aug. 8. 18:31
 4/7 ez-meg-az ***** válasza:
100%
látom tul sok volt az American Horror Story:D:D
2013. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha :D de ezekszerint te is rákerestél :P azthittem igaz, mert a croatoan-os sztori tényleg megrörtént
2013. okt. 23. 16:44
 6/7 ez-meg-az ***** válasza:
haha, igaz:D én is kíváncsi voltam h igaz-e, de látom nem, pedig kár, nekem tetszett a történet:( örültem volna neki ha igaz de mind1 xDDD
2013. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
es ha tul sok volt az AHS,akkor mi van? kivalt egy "beszolok" reakciot? egyszeruen csak utana nez hogy valos alapokon nyugszik e az amit halott a filmben.ez ciki?
2015. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!