Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lehet ez az érzés, mikor...

Mi lehet ez az érzés, mikor templomban vagyok?

Figyelt kérdés
Korábban ateista voltam, kb fél éve kezdődött a hitem Istenben, Jézusban, mostanra ez nagyon erőssé vált, és éreztem vágyat magamban, hogy templomba is menjek....hát nagyon különös érzés fogott el a mise alatt, semmihez nem fogható, a végére meg még majdnem el is érzékenyültem. Mi lehetett ez?
2013. aug. 11. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresed a kapcsolatot Istenhez.
2013. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Biztos templomban voltál? csak azért, mert oda Isten be sem teszi a lábát.
2013. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
betöltött a Szentlélek :) ezt senki nem értheti meg, míg nem éli át :)
2013. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

3 Templomban? Ami tele van bálványokkal?:DD



Kamu.



De hogy tudd miért mondom, ismerned kéne a dolgok működését és önmagad jönnél rá, hogy hol a hiba.


Mivel hazudtál, ezért nem árulom el.

2013. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Adok neked egy igét, elmélkedj és derítsd ki a jelentését:


Mt 9,17

Új bort sem töltenek ó tömlőkbe; máskülönben a tömlők szétszakadoznak, és a bor kiömöl, a tömlők is elvesznek; hanem az új bort új tömlőkbe töltik, és mindkettő megmarad.


kapsz még egyet:D


Lk 5,37

És senki sem tölti az új bort ó tömlőkbe; mert különben az új bor megszakasztja a tömlőket, és a bor kiömöl, és a tömlők is elvesznek.

2013. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Áhítat.

Már felfedezték a központját az agyban. Ateistáknak is van és működik.

2013. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Hányingerem van a sok okoskodó kis hitetlentől... Végre itt egy ember, akit megérintett a Jóisten, ti meg ahelyett, hogy tanulnátok tőle, okoskodtok, hogy a templomban bálványok vannak, és minden érzés és emóció forrása a biokémia. Szégyellhetitek magatokat...
2013. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Kérlek elmélkedj ezen:

Galata 5:13-17 "Ti, természetesen, szabadságra hívattatok el, testvérek; csakhogy e szabadsággal ne úgy éljetek, mint ami indíttatás a testnek, hanem a szeretet által szolgáljatok egymásnak rabszolgaként.(Hát akkor mennyivel inkább Istennek) 14 Mert az egész Törvény e g y kijelentésben teljesedik be, mégpedig: „Szeresd felebarátodat, mint önmagadat.” 15 Ha azonban egyre csak marjátok és faljátok egymást, vigyázzatok, nehogy megsemmisítsétek egymást.

16 Mondom pedig: mindig szellem által járjatok, és egyáltalán nem fogtok testi kívánságot véghezvinni.(Mintha ilyesmiről írtál volna a kérdésed alatt) 17 Mert a test a maga kívánságában ellene van a szellemnek, a szellem pedig ellene a testnek; ezek ugyanis szemben állnak egymással, úgyhogy amiket tenni szeretnétek, éppen azokat nem teszitek."


Olvasd, olvasd, olvasd a Bibliát. Akkor rendben és helyesek lesznek az érzéseid, majd akkor, ha egyezik Isten gondolkodásával és érzéseivel. Sok sikert kívánok neked hozzá.

Üdvözlettel: Zita

2013. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

7 Ment a mínusz neked. Hiszen aki egy kicsit is ismeri Istent, az Igéjét, az pontosan tudja, hogy a Szent Lélek nem lehetett.


De gondolom az okoskodás neked nagyon megy, ráadásul úgy, hogy fogalmad nincs bizonyos dolgokról.

2013. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha hagyod, hogy Isten kimunkálja benned a hitet, mert ez az ő áldása, erre önmagadtól nem vagy képes, akkor meg fogsz térni. Nekem is így kezdődött. :)

Örülök, ha testvérem leszel. :)

2013. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!