Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az minek a jele, hogy a...

Az minek a jele, hogy a konfirmáció után összeestem a templomban?

Figyelt kérdés
Vége lett a konfirmációnak, a pap még beszélt, én állva maradtam a közösség előtt: minden elhomályosult, és összeestem. Elkezdtek pofozgatni, és én mindent láttam, hallottam, de semmit sem éreztem, mert külső megfigyelő lettem. Olyan kellemes "állapot" volt. Aztán három perc után, amikor vízzel locsoltak, felkeltem.

2013. máj. 20. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem reggeliztél, keveset ittál.
2013. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettél, nem volt megfelelő a szellőzés, stressz, stb.


Semmit nem kell beleképzelni. Én meg a kórházban estem össze ugyanígy amikor a nagymamám volt bent. Nem jelentett semmit.

2013. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan manapság, hogy pánikroham/pánikbetegség bár ez elég ritka.. és nem is valószínű, hogy ez lenne a bajod (ha nem arról lenne szó, hogy nem ittál nem ettél stb.), csak érdekesség képen.


Itt olvashatsz többet róla:

[link]

2013. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Az ördög rúgott még egyet, mielőtt végleg távozott belőled.

Ha már annyira "jelet" akarsz. :)

2013. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a strandon egy fagyi után este össze. Amit leírtál, pontosan az ájulás utáni állapot leírása, ahogy magadhoz térsz.
2013. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?
2013. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lenne bárminek is a jele, tudnád. :) Egyébiránt pedig az előttem szólóknak van igaza.
2013. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ozmium42 ***** válasza:
A vénákban a vér keringéséhez szükséges a vázizmok pumpáló mozgása is. Amikor ácsorogsz, akkor a vénás vér elkezd pangani a lábaidban, a fejedben pedig leesik a vérnyomás. Ezt a tested úgy próbálja orvosolni, hogy vízszintbe helyez, ezáltal kiküszöböli a gravitációt, amit a keringésnek álló helyzetben le kell küzdenie.
2013. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaja, sokáig álltál egy helyben.
2013. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Leeset a vércukrod/vérnyomásod az egyhelyben állástól.Honvédségi alakulótéri álldogálásnál sokan kidőltek,onnan gondolom,hogy elég hozzá mindössze annyi.
2013. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!