Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lehet ez az érzés, mikor...

Mi lehet ez az érzés, mikor templomban vagyok?

Figyelt kérdés
Korábban ateista voltam, kb fél éve kezdődött a hitem Istenben, Jézusban, mostanra ez nagyon erőssé vált, és éreztem vágyat magamban, hogy templomba is menjek....hát nagyon különös érzés fogott el a mise alatt, semmihez nem fogható, a végére meg még majdnem el is érzékenyültem. Mi lehetett ez?
2013. aug. 11. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt velem is késztetést éreztem hogy menjek templomba és amikor ott voltam a mise alatt ugyanez az érzés fogott el :) csak így tovább légy elsőáldozó bérmálkozz imádkozz sokat amikor csak tudsz menj templomba templom utáni áhítatokra rózsafüzérre szentségimádára stb járjál ha akarsz ministrálhatsz is én is azt csinálom és nagyon jó de vigyázz nehogy a gyülekezetesek eltántorítsanak ha legközelebb kérdésed van inkább ne ide írd hanem beszélj egy pappal vagy olvass utána. :)
2013. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!