Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van akkor ha én nem akarok...

Mi van akkor ha én nem akarok feltámadni? Avagy lehet nemet mondani a mennyországra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 00:56
1 2 3 4
 31/37 mustafa33 ***** válasza:

10-es (74%), ha nekem írtad hogy olyat olvassak amit megértek, akkor azt mondom neked, ha te olcastad tamási Áron Rendes feltámadását, akkor remélem te is tudod, hogy olyan egyértelmű mit mondott vele az író, hogy a válaszomba fölösleges lett volna kitenni a szmájlit.

(annak aki nem olvasta: Egy angyal véletlenül megfújja a trombitát és elkezd♪9dik a feltámadás. A sírokból felkelt embereknek sorba kell álni a menyországba menet. Feltámad az öreg kocsis is a fiával. Egész életükben a püspök szolgái voltak. Beálnak a sorba mivel ott mindenki egyenlő lesz, de egy angyal hátraküldi őket, mert előbb a püspök és a papok mehetnek. Ezt tapasztalván az öreg azt mondja a fiának, hogy feküdjük vissza fiam és nekük többet ne trombitáljanak. Mert látta, hogy a másvilág sem jobb ennél. Lehet, hogy pontatlanul írtam de nagyon régen olvastam.) Szóval ezek szerint lehet nemet mondani ☺.

2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 mustafa33 ***** válasza:

Katy Weawer, "Jézus miért került pokolra, amikor nem tett olyat?"

Azért mert magára vette a világ bűneit. Azokért a bűnökért amiket mások követtek el és így váltotta ki azokat. ő volt a bárány. Ez a megváltás.

2013. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akkor Jézus is sütögették egy darabig,


Hát az igen, hogy mit kinem találtok.


Katy Weaver

2013. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az életben a normális és abnormális emberek is csak azt szeretnék, hogy boldogok legyenek.

Te nem szeretnél boldog lenni?

2013. aug. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mindenkit ki kell ábrándítanom,tehát a POKOLban vagyunk,most,most szenvedünk élünk és szenvedünk,a boldogság csak egy elérhetetlen dolog hogy kergessük mint az éhes gyereknek a kanál után futkosás amiben a kaja van.És erről mi is tehetünk emberek mert annyira nem vagyunk intelligensek hogy felfogjuk mi megy körülöttünk pedig minden rossz megtörténik velünk ami pokoli.Mit mondok a pokolról?Sütögetés?Ugyan már csak gondolkozzatok és soroljatok fel néhány kínt amivel a mindennapokban találkoztok.A szellemlények itt vannak körülöttünk és nem látjuk őket mikor sugallatokat tesznek a fejünkbe.Az angyalok is itt vannak de nem tehetnek sok mindent a démonokkal szemben hiszen a földön az ördög a király/császár vagy ahogy tetszik.
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Talán ki kellene találnunk egy saját bibliát ami szerint élhetnénk hogy megvédjük magunkat az ördögtől hogy ne tudjon a közelünkbe férkőzni.
2013. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hogyan védhetnénk meg magunkat az ördögtől amice, amikor az ördög bennünk lakozik...
2013. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!