Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nick Vujicic melyik egyházhoz...

Nick Vujicic melyik egyházhoz tartozik?

Figyelt kérdés
Katolikus? Református? Unitárius? Micsoda?
2013. aug. 15. 06:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Pünkösdi karizmatikus keresztény.
2013. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 15. 07:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, aminek a csatornája a 700-as Klub,az USA-ba a legnagyobb és Pat Robertson vezeti. Nálunk illetve Európán belül a legnagyobb a HGy.
2013. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni a 700-as klubot, szeretem mert pozitív dolgokat sugároz, szex és erőszakmentes. Bár nem vagyok hitgyülis, de ha ők csinálják ezt a műsort, akkor csak megköszöni lehet nekik.
2013. aug. 15. 07:53
 5/10 anonim ***** válasza:

A Hit Gyüli abszolút magyar formáció, a 700-as klubot nem ők csinálják, de ők hozták be Magyarországra, gyülisek is szinkronizálják, sőt, nem egyszer szerepelt már a Hit Gyüli a 700-as klub műsorában.

Csak a pontosság kedvéért. :)

2013. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5 Nem magyar formáció, egy és ugyan az a szellemisége.


Ha nem értesz hozzá minek szólsz bele?

2013. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*a 700-as klubot nem ők csinálják, de ők hozták be Magyarországra


Ez sem igaz. Mondom, legközelebb úgy irj, hogy az igaz legyen.


NS alapította a gyülekezetet egyedül, majd 1-2 év múlva Dereck Prince hallotta mi történik velük, és jött Magyarországra, évekkel később jelentkezett Pat Robertson és vette fel a kapcsolatot NS-al.

2013. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kedves Utolsó, miért kell ilyen arrogánsnak lenni, és képzeld, értek hozzá.

A Kérdező azt írta, hogy a 700-as klub a Hit Gyüli saját műsora, ezt pontosítottam, hogy nem egészen így van. Tudom jól, hogy a pünkösdi-karizmatikus mozgalom jelen van az egész világon, de a Hit Gyülekezete attól még magyar felekezet, semmi más külföldi egyházhoz nem kötődik szervezetileg akkor sem, ha szellemi kapcsolatot ápol többekkel.

2013. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 Kedves, másra mutogató arroganciát.


Az hogy nem tartozol a HGy-hez egyértelmű, én nem vitáznék a helyedben, főleg olyan dologról amihez mint látható lila gőződ nincs.

2013. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem állítottam ilyet.
2013. aug. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!