Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Tanúk, mi a véleményete...

Kedves Tanúk, mi a véleményetek azokról az embertársaitokról, akik név nélkül vagy álnéven mindenféle kitalált mesével próbálnak benneteket "beégetni" itt a Gyakorikérdéseken (is)?

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok, hogy a hallgatással, illetve a (túlzott) keresztényi béketűréssel a rágalmazóitok (no meg a jehovistázó gúnyolóitok) malmára hajtjátok a vizet?
2013. szept. 13. 17:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
A fizikai képességeik tényleg a szánalmas kategóriába tartoznak. Ezt felesleges bizonygatni, elég rájuk nézni.
2013. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Érdekes, én nem látok semmi különöset a fizikai megjelenésükben, pedig naponta találkozom velük.
2013. szept. 17. 10:57
 23/41 anonim ***** válasza:
Pedig vagy túlsúlyosak, vagy véznák, vagy egyszerűen puhányok, de így ránézésre, egy 20.000-rest tettem volna rá, hogy még 20 fekvőt se tudna megcsinálni akármelyik közölük, és szerintem 500 méter futástól meghalnának végkimerülésben.
2013. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Ezt sokakra el lehet mondani... és ez a többség nem feltétlenül Tanúként éli a mindennapjait.
2013. szept. 17. 11:09
 25/41 anonim ***** válasza:

Hát azért ha összehasonlítod a Jehova tanúi fiataljait, az átlagos magyar fiatalemberekkel akkor ég és föld a különbség :D

Én elmentem az Istentiszteletükre, megnézni hogyan működnek náluk a dolgok. Utána kint egyik korombelivel nekiálltam beszélgetni, így a semmiből elkezdi hogy látszik hogy edzek... Bólogatok, és akkor így elgondolkoztam magamban hogy mit lát ez? Ugyanis alig edzettem akkor 4-5 hónapja komolyabban és épp csak elkezdtem izmosodni. Na visszagondoltam milyen embereket láttam ott. NEM VOLT TÖBB KÉRDÉSEM. Én kész olimpikon voltam közöttük :D

2013. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Amúgy majdnem megszólaltam neki hogy látszik hogy te meg nem edzel :DDDD

Kár hogy nem tettem meg, biztos vicces lett volna a reakció :D

2013. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a fizikai adottságaid alapján más közösségekben is kész olimpikonnak tűnnél, nem gondolod? Én ismerek olyan Tanúkat, akik valaha sportoltak, és azt kell mondanom, hogy a testi kondíciójuk most is átlagon felüli.
2013. szept. 17. 11:28
 28/41 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondolom. Máshol abszolút nem tűnök ki a tömegből, sőt... Abszolút középkategóriás vagyok:D

Én még egy ilyet sem láttam közöttük, de a Jehova tanúi rohamosztagosai biztos jó kondiban vannak: [link]

Csak velük nem találkoztam szerencsére:D

Amúgy ha ennyire irtóznak a világi tevékenységtől, akkor csinálhatnának maguknak valami Jehova Tanúi sport egyesületet :D

Jehova's Bodyguard néven, vagy valami hasonló... Ötletes, nem?

2013. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Sportolni mondjuk másoknak sem ártana, de hát ez senkinek nem szúr szemet. Vajon miért?
2013. szept. 17. 11:51
 30/41 anonim ***** válasza:
Azért mert mások sportolnak...?
2013. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!