Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a mai modern társadalom...

Ha a mai modern társadalom annyira toleráns, mint amilyennek láttatja magát, akkor miért viselkedik annyira elutasítóan a neopagan-mozgalmakkal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem leszünk rögtön neopaganok, vagy mi a gond?
2013. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vess egy pillantást az iskoláinkba, ahol az embert akár minden ok nélkül is megalázzák a vele egyidősek. Az ott az igazi társadalom, bármilyen idős legyél is, a társadalom nagy része már csak szórakozásból is örülne ha elbuknál.
2013. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező:Mert a társadalom nem toleráns.:D


Legyen szó szexualitásról,politikáról,etnikumról,divatról,vallásról de akár az olyan apróságokról mint hogy hogyan tartja a poharat a kezében,az emberek egy része azt mindig megvetendőnek és kigúnyolandónak fogja találni.

De miért is érdekel ez téged?Mit számít neked bárki véleménye?Függsz tőle,hozzá vagy láncolva az illetőhöz?Nem?Akkor ne érdekeljen!Én például a nagyjából 80 évvel ezelőtti ruhadivatot részesítem előnyben,szélsőségesen baloldali vagyok,nem szeretem a mai zenék jelentős hányadát,és ateista vagyok.Mennyi de mennyi ember nem értene egyet ezekkel a tulajdonságaimmal?De izgat?Nem,mert bárkit azonnal elhagyhatok,ha nem tetszik.Ha a buszon cseszegetnének akkor leszállnék,ha a bevásárlóközpontban a sorban kötnének belém átmennék egy másik sorba,ha az üzletben kötnének belém keresnék egy másik üzletet.De nem érdekelne hogy mit mondanának rám (vénség,kommunista,hitetlen)


Tegyél í gy te is.

2013. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!