Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha kitalálok egy új vallást,...

Ha kitalálok egy új vallást, hány embert kell behülyíteni, hogy ne szekta legyen, hanem teljes értékű vallás?

Figyelt kérdés
Van erre valami jogszabály, vagy akármi, hogy X számú hívő után nevezheti magát vallásnak egy felekezet?
2013. okt. 26. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahány embert sikeresen behülyítesz,azoknak is mondani kell,hogy minél több embert hülyítsenek be.Aztán pedig indulhat a nem adózás és a pénzkeresés hülye dogmákkal és a családok tönkretétele.-.-"
2013. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Családokat tönkretenni nem akarnék, de az adómentesség után sóvárgok erősen, úgyhogy gondolkodok a bizniszen. Csak nem tudom, mennyi ember fog kelleni.
2013. okt. 26. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg van határozva hogy hány hívő kell ahhoz, hogy hivatalosan egyházként jegyezzék be. De azért nem olyan egyszerű ám az, hogy kitalálsz valami hülyeséget aztán majd dől a lé.
2013. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Jedizmus után kedves barátom... azt kell hogy mondjam ne aggódj. Annyi a feladatot, hogy keresel egy szép "borítót" a vallásodnak, kicsit megfésülködsz, mert te leszel az arca, majd pedig elmondasz néhány film idézetet. Garantált a siker. Ja és kérlek, csinálj majd meg nekem egy listát...csakhogy tudjam 10 emberből hány hülye, hogy beveszi majd a dumádat :)
2013. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy teljes értékű vallás legyen, ne más vallásokból meríts ihletet. Ha egyházat akarsz, akkor kezdj mindent az elejétől. Új istenek, új törvények, stb.

Elég lesz, ha behülyítesz néhány 100 000 embert.

2013. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam más vallásokból meríteni.

Teljesen új istenek, törvények, mitológia, erkölcsi értékrend. És persze sok pénzadomány, hogy isten meg ne haragudjon. ;)

2013. okt. 26. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szép kis ateista vagy...
2013. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
...szerintem ki kell próbálni, de imádkozz, hogy adjon hozzá erőt, kitartást :D:D
2013. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!