Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten létezne, hagyná ezeket?

Ha isten létezne, hagyná ezeket?

Figyelt kérdés

Hogy a kisgyerekekbe már születésükkor beadják a vakcinát, és onnantól életük végéig gyógyszereken éljenek. És éljünk!


Hogy tudatosan mérgezzenek bennünket az élelmiszerek adalékanyagaival.


Hogy felrobbanjon egy atomreaktor, és abban a rádioaktív sugárzásban milliók halljanak meg! Akik meg sem érdemelték.


Hogy a média aljas módon rábeszélje az embereket a vásárlásra, nem beszélve az olyan műsorokról, amiknek 10-en évesek is nagy rajongói és nézik, és amikben szex, verekedés, és részeg bulizók vannak. És ezáltal az ő tudatalattijuk teljesen megváltozik, és pár év múlva a plázákban fognak lófrálni és mindennap részegen térnek haza.


Valamint az olyan politikusok összességét hagyná e, akiket csak a hatalom és a pénz érdekli. Akik csak ígérgetnek, de azt eddig még egyetlen párt nem tartotta be. Vagyis csak népbutítók!



2013. nov. 6. 22:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%

Nem érdekel,hogy lepontoztatok mert az én igazsádom a Krisztus és ez által az én igazságom felűlmúlja a tiéteket!!

Monda néki Jézus: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.

Máté 24,30

És akkor feltetszik az ember Fiának jele az égen. És akkor sír a föld minden nemzetsége, és meglátják az embernek Fiát eljőni az ég felhőiben nagy hatalommal és dicsőséggel.

A világ sátán hatalma alé vetette magát ne csodálkozzatok ha romlott a világ.

2013. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Ti is csak agymosottak vagytok.

https://www.youtube.com/watch?v=k91nqLluZJo

2013. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%

Lássuk csak:


Hogy a kisgyerekekbe már születésükkor beadják a vakcinát, és onnantól életük végéig gyógyszereken éljenek. És éljünk!


Mégis, hosszabb életre számíthatunk, mint a középkoriak, akik pedig nem éltek gyógyszereken és adalékanyagokon.


Hogy tudatosan mérgezzenek bennünket az élelmiszerek adalékanyagaival.


Nem biztos, hogy tudatosan mérgeznek, de mivel el vagyunk tőle szakadva, ezért nem avatkozhat közbe. Annyit tud segíteni, hogy az ártó hatásokat semlegesítő folyamatokat támogatja az emberi testben.


Hogy felrobbanjon egy atomreaktor, és abban a rádioaktív sugárzásban milliók halljanak meg! Akik meg sem érdemelték.


Isten szemében ha ártatlanok, akkor nem történt velük semmi rossz, mert ebből az életből egy jobb helyre kerültek. Neki nem rossz a halál.


Hogy a média aljas módon rábeszélje az embereket a vásárlásra, nem beszélve az olyan műsorokról, amiknek 10-en évesek is nagy rajongói és nézik, és amikben szex, verekedés, és részeg bulizók vannak. És ezáltal az ő tudatalattijuk teljesen megváltozik, és pár év múlva a plázákban fognak lófrálni és mindennap részegen térnek haza.


Itt nem Istené a felelősség, hanem a szülőké, az iskoláké és a környezet többi részéé, akik hagyják, hogy a média rosszra nevelje a gyerekeket.


Valamint az olyan politikusok összességét hagyná e, akiket csak a hatalom és a pénz érdekli. Akik csak ígérgetnek, de azt eddig még egyetlen párt nem tartotta be. Vagyis csak népbutítók!


A politikusok felelősségre lesznek vonva. Van, aki még életében. Más a halála után. Mert a halál nem a vég.

2013. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem nem, Mind a ketten "agymosottak" vagyunk


A miénket Isten mosta ki, a sok hülyeségtől a Tiédbe pedig belemosta a Gonosz a sok hülyeséget.

Nem mindegy ki az aki agyat mos....:D


Katy Weaver

2013. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
68%
Ó, igen, Katy. Akármiben is higgyen valaki, mindjárt ő lesz a magasabbrendű, a többi meg csak töltelékember.
2013. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem nem, nem vagyok magasabb rendű.

Sőt, egy keresztény másokat különbnek tekint saját magánál.


Ez Bibliai tanítás, aki ezt nem alkalmazza, az nem igazi Jézus követője.

Jézus többre tartotta a mi életünket a magáénál, és lealacsonyította magát, hogy segíteni tudjon.

És a követőinek is így kell tenni.

Félre kell tenni a személyes érdekeinket a felebarátain érdekéért.

Az a nagyobb aki szolgál.-mondta Jézus.

Egy keresztény Jézust utánozva félre teszi a szabadidejét, időközönként, hogy másokkal jót tegyen.

Magam is maradhatnék itthon. De elmegyek, hogy megosszam Jézus üzenetét másokkal ha esik ha fúj,

S amiben tudok abban segítsek.


Katy Weaver

2013. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Hoffman József ***** válasza:
77%

Mivel ez egy gyakori kérdés, itt van rá egy gyakran idézett válasz:


"Billy Graham lányával készítettek interjút a kora reggeli műsorban, és Jane Clayson, a riporternő megkérdezte tőle: "Hogyan engedhette meg Isten, hogy ilyesmi történjen?" (Egy iskolai lövöldözés után történt.)


Anne Graham: "Úgy hiszem, Istent nagyon elszomorítja, ami velünk történt, ám évek óta azt mondjuk neki: menj ki az iskoláinkból, menj ki a kormányunkból, és távozz az életünkből. És ő, mint aki tiszteli szabad elhatározásunkat, csendben hátrahúzódott. Miképpen várhatjuk el Istentől, hogy áldását és védelmét adja, ha kizárjuk az életünkből?


A legutóbbi történések fényében.... terrortámadások, iskolai lövöldözések stb., lássuk csak: Azt hiszem, ez akkor kezdődött, mikor Madeline Murray O'Hare (akit meggyilkoltak, testét nemrégen találták meg) panaszkodott, hogy nem akar imádságot az iskoláinkban, és mi azt mondtuk, rendben.


Aztán valaki azt mondta, jobb, ha nem olvasunk Bibliát az iskolában...- a Bibliát, amely azt mondja: ne ölj, ne lopj és szeresd a felebarátodat, mint magadat. És mi azt mondtuk, rendben.


Aztán dr. Benjamin Spock az mondta, ne fenekeljük el a gyerekeinket, ha rosszul viselkednek, mert a személyiségük sérül, és lerombolhatjuk az önbecsülésüket. (Spock fia öngyilkos lett) És mi azt mondtuk, egy szakember biztos tudja, miről beszél, és azt mondtuk: rendben.


Aztán valaki azt mondta, hogy jobb, ha a tanárok és az osztályfőnökök nem fegyelmezik a gyerekeinket, amikor rendetlenül viselkednek. És mi azt mondtuk, rendben.


Aztán valaki azt mondta, hagyjuk, hogy diáklányaink abortuszt végeztessenek, és nem kell, hogy ezt elmondják a szüleiknek. És azt mondtuk, rendben.


Aztán egy bölcs vezető azt mondta, mivel a fiúk fiúk, és úgyis meg fogják tenni, adjunk fiú diákjainknak annyi óvszert, amennyit akarnak, és nem kell, hogy erről szüleiknek beszámoljanak. És azt mondtuk, rendben.


Aztán valaki azt mondta, hogy nem számít, mit teszünk a magánéletben, ha elvégezzük a munkánkat. Újból egyetértve velük, azt mondtuk, nem számít, mit tesz valaki - beleértve akár az Elnököt is - a magánéletében, amíg van munkánk, és a gazdaság jól működik.


Aztán valaki azt mondta, nyomtassunk újságokat meztelen nők képeivel és hívjuk ezt a női test szépsége feletti egészséges, természetes örömnek. És azt mondtuk, rendben.


Aztán valaki tovább lépett, és meztelen gyerekek képeit publikálta, majd tett még egy lépést, és ezeket elérhetővé tette az Interneten. És mi azt mondtuk: rendben, a szabad szólás joga feljogosítja erre őket.


És jött a szórakoztató ipar, azt mondta, csináljunk TV- műsorokat és mozifilmeket, amelyek az erőszakot, erkölcstelenséget reklámozzák és a tiltott szexet. És készítsünk olyan zenefelvételeket, amelyek bátorítanak a nemi erőszakra, kábítószer- fogyasztásra, gyilkosságra, öngyilkosságra, és különböző sátáni témákat dolgoznak fel. És mi azt mondtuk, ez csak szórakozás, nincs is rossz hatása gyermekeinkre, és különben sem veszi senki komolyan, úgyhogy csak hadd menjenek, ha mindenki megy...


Most pedig feltesszük magunknak a kérdést: miért nincs a gyerekeinknek lelkiismerete, miért nem tudnak különbséget tenni jó és rossz között, és miért nem okoz nekik problémát, hogy megöljék az idegeneket, osztálytársaikat, saját magukat. Talán, ha elég önkritikusan gondolkodunk, ki tudjuk találni. Azt hiszem, AZT ARATJUK, AMIT VETETTÜNK.


"Kedves Isten, miért nem mentetted meg azt a kislányt, akit megöltek az osztályában? Tisztelettel, Egy Érintett Tanuló" és a válasz: "Kedves Érintett Tanuló! Ki vagyok tiltva az iskolákból. Tisztelettel, Isten."


Furcsa, milyen egyszerű az emberek számára megvetni, kidobni Istent, zagyvaságnak, értelmetlenségnek tartani üzenetét, aztán csodálkoznak, miért megy pokolra a világ. Furcsa, mennyire elhisszük, amit az újságok írnak, de megkérdőjelezzük, amit a Biblia mond. Furcsa, hogyan mondhatja valaki "Hiszek Istenben", miközben a Sátánt követi, aki egyébként szintén "hisz" Istenben. Furcsa, milyen gyorsan készek vagyunk az ítélkezésre és mennyire nem a megítéltetésre. Furcsa, milyen gyorsan továbbküldjük viccek ezreit, és bozóttűzként terjednek a köztudatban, de ha az Úrról szóló üzenetekkel tesszük ezt, az emberek kétszer is meggondolják, mielőtt továbbítanák. Furcsa, hogy az erkölcstelen, durva, vulgáris és obszcén dolgok szabadon áramlanak a világhálózaton, miközben az Istenről való nyilvános beszédet elnyomják az iskolában és a munkahelyen. Furcsa, hogyan lehet valaki Krisztusért lánggal lobogó vasárnap, és láthatatlan keresztény a hét további részében."

2013. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Kezdő hívő vagyok. Nekem is nehezemre esett befogadni azt, hogy a magatehetetlen ember miért szenved rossz sorsban... miért halnak meg gyerekek... de aztán rájöttem, hogy csak a mi szemünkben nagy veszteség a halál. Másik szemmel nézve megszakadt a szenvedése, az Úr magához hívta és a Mennyben boldog lehet.


A másik dolog amire rájöttem, hogy hibáztathatjuk Isten ezért a sok rosszért...de könnyebb lesz így nekünk? Én mondom nektek, fél éve sincs, hogy először a kezembe vettem a Bibliát. Tudjátok, mennyivel békésebb a szívem, amióta hallgatok a Szentlélek hívására és az Úrra? Nem tartom magam még megtért embernek, de van egy-két bizonyságtételem. Jó néhányászor már majd szétrepedt a szívem az örömtől. Öszinte, tiszta öröm, melyet azelőtt sosem éreztem... Nem akarok megtéríteni senkit, csak a tapasztalatomat elmondani.

Emellett sok bántás ér a családom és barátaim részéről, de megtaláltam a második családom, ahol fontosnak érzem magam.

Ha ti is a részese lesztek egy keresztény közösségnek, ti is rá fogtok jönni, hogy ott mindenki fontos a másiknak, és ez az összetartás és szeretet csudajó pillanatokat varázsol az ember életébe. Kívánom, hogy ti is tapasztaljátok meg! Áldás szálljon rátok!

2013. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%
Minden hétre kerül egy ilyen buta kérdés, és egy lusta ember, aki tojik utánanézni, a többi hasonlónak, akik minden héten megkérdezik??????????????????
2013. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Én látásom szerint: A keresztények úgy mint a sátánisták is egy csoport, egy közösség, akik magasabb, fejlettebb belső érzéssel rendelkeznek! De, semelyik ember nem tökéletes a világban, mindenkinek vannak hibái. A keresztényeknek is vannak gondjaik. Tehát ezért mondom, hogy a keresztények csak egy közösség, akik isten segítségét kérik, (aki soha nem érhető el) kézenfogható és látható lények viszont a papok. Ugyanaz, mintha valaki pszichológus segítségét kéri. Tehát az ateistának is van segítsége, nem is egy helyről jön. Ezért nem értem, mi különbség a keresztény és ateista között? Miért utasítja el egy keresztény egy ateista közeledését, mint pl. táskapcsolat?
2013. nov. 8. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!