Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi. Mi a helyzet a...

Szabózoli kérdése:

Jehova tanúi. Mi a helyzet a jelenlegi fiókhivatalokkal amelyeket bezártak?

Figyelt kérdés

Lettország,Észtország,Litvánia,Finnország Dániának jelent.

Ezenkivül a Latin Amerikai 6 fiokhivatal bezárása. És a sorrend szép lassan emelkedik.

Szerintetek ez vörös riadó?

Az istenetek hátat fordított nektek?

Ti,hogy látjátok? Nem kellene ezen elgondolkodni?



2013. nov. 11. 10:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Röviden magam is erre szeretnék utalni, ahogy kedves előttem szóló tette, de sajnos kevés sikerrel, mert az emberek mindennel foglalkoznak csak azzal nem, hogy maguk megfelelő állapotban találtassanak Isten előtt.


Mert amíg mások életével vannak elfoglalva, a magukét nincs idejük, helyre tenni.


Peanut válasza

2013. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem ,,zárták be,,

hanem összevonták ezeket a fiókhivatalokat.

2013. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem nekünk lesz rossz. :D Elég fenyegető :D :D Miért kinek lesz rossz ? Annak aki nem jahova tanúja ? :D

Hányszor jósoltatok eddig világvégét ? :D

1914

1925

1953 - „Az Armageddon annyira közel van, hogy a jelenlegi generációra fog lecsapni” *1954-et sok Tanú úgy tartotta számon, mint „Az Évet”.

1975

stb.stb Ezek az évszámok pedig Jehova Tanúinak Őrtorony és Ébredjetek! Című lapjainak anyagából vannak . Szóval egyiket sem hasamra ütve írtam. :D

2013. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Köszi Katy, ebböl a szempontbol tényleg nem gondoltam erre a témára! Igazábol ezt várjuk, hogy az egész fiókhivatal és nyomda legyen bezárva, mert akkor már nagyon nagyon közel lesz Jehova nagy napja!
2013. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És tudsz következö dátumot ami nem fog bekövetkezni?
2013. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"És tudsz következö dátumot ami nem fog bekövetkezni?"

Nem értem a kérdésed. Nem tudok következő dátumot mivel nem nagyon érdekel hogy ki mit jósol. Azért írtam közbe mert nem tudom pontosan ki írta h nem nekünk lesz rossz a világvége. :) Ezzel csak azt akartam kifejezni hogy párszor kiáltottatok már farkast de egyik sem jött be eddig. De ha Te tudsz következő dátumot hogy mikor lesz világvége szívesen elolvasom azt is. Gondolom most már csak a "Hamarosan" fog szóba jönni. De igaz ezzel kapcsolatban egy kérdés amit nem szánok se sértőnek se provokatívnak csak érdekel. Mikor ezek a jóslatok nem jöttek be pár hívő nem ábrándult ki ? Mármint az 5.dik "baklövés" után biztos volt valaki aki megkérdezte : Biztos jó helyen vagyok ? Ne azt írjátok hogy akinek erős a hite itt maradt. Mert erre csak azt fogom kérdezni : Akkor a vének tanácsa nem tudja mikor van a világvége mit tudnak biztosan ?

2013. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Értem kedves tanúk.

Szóval akkor mégsiscsak igaz,hogy bezárták és nem összevonták vagy egyesítették ezeket a fiókokat.

Köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 12. 06:20
 18/21 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


"Szóval akkor mégsiscsak igaz,hogy bezárták és nem összevonták vagy egyesítették ezeket a fiókokat."


Mindkettő igaz. Be is zárták és össze is vonták.

Amely fiókhivatalokat bezártak azoknak a munkáját más fiókhivatalok vették át.

A bezárásnak vagy összevonásnak több oka is lehet.


1. Anyagi okból szüntették meg.

2. Nem volt szükség már arra a munkára amit végzett. Mert felváltotta vagy kiváltotta a technika az emberi munkaerőt. S másik országból is megoldható az általuk végzett munka.

3. Nem volt akkora a növekedés a térségben hogy szükségessé tette volna a fiókhivatal fenntartását.

4. Más területeken kezdenek terjeszkedni.

5. Mindezek együttesen.

2013. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Vidiripi


Kösz a tájékoztatást. :)

Igen ezt én is tudom,vagy tudtam.

2013. nov. 12. 12:15
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező, akkor miért kérdezted?
2013. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!