Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallasosok, szerintetek ez...

Vallasosok, szerintetek ez milyen ajandek otlet? Szep, vagy tulzas?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves, nagyon regi baratnomnek szannam. Epp valsagot el at, es valamiert ez volt az elso ami eszembe jutott. Szoval, eleg jol rajzolok es azt talaltam ki, hogy ossze montazsolom Jezus egy arckepet, az ovevel. Az arc fele a kepen igy Jezuse lenne, a masik az ove, hozza pedig irnek valami szepet, aminek a lenyege kb. az lenne, hogy Jezus benne is el, ne felejtse el a hitet. (csak ezt szebb kontosben, bibliai idezettel)

Szamitogeppel mar osszevagtam a kepet, es esztetikailag tenyleg szep (nem olyan morbid, mint ahogy hangzik), de nem tudom, hogy nem-e tulzas. Nemreg tertem meg, igy en nem erzem annak, de masnak lehet, hogy ez sok. Ti mit gondoltok? Remelem nagyjabol ertheto a kerdes, nagyon orulnek par valasznak.


2013. nov. 13. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsőre rávágtam volna a nemet! De ha képes vagy a mondanivalót egyértelműen átadni és szép/művészi formában, akkor tök jó!

Ne valami gnómot csinálj, ami mindkettőjüket egy szinten cikizi.

2013. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Ha épp válságban van az lenne számára a legszebb ajándék ha mellette lennél. Törődnél vele, odafigyelnél rá, éreztednéd vele hogy fontos. Nincs semmi szükség ilyen giccses vallásos butaságokra.


Egy ateista.

2013. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valoban, elso hallasra, meg leirva, furan hangzik, de szepen tudok rajzolni, ugy meg mar muveszi lenne, ami szerintem szep, csak nem akarom kivagni nala a vallasi biztositekot. Persze, ha nem sikerul tokeletesre (es Jezust emlegetve tenyleg tokeletesnek kell lennie), akkor kitalalok mast.
2013. nov. 13. 20:44
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Felesleges hozzatenned, hogy vallasi butasag, o 30 eve buzgon gyakorolja, ez az elete. Nem szep dolog ismeretlen degradalni a "buta" szoval. (maskulonben nekem is serto) Ez egyebkent karacsonyi ajandek lenne, a valsaghelyzetet azert irtam, hogy legyen ertelme a kep mondanivalojanak, mert igy illik az elethelyzetebe. Te ezt ateistakent nyilvan nem erted. (ezt-ellenben veled-nem lekezeloen irom, hanem mig O Istenhez imadkozik a valsaghelyzeteben, te nagyon nem ezt teszed)
2013. nov. 13. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem értem a felháborodásod. Azt írtam tegyél a barátodért valamit. Ha festesz neki egy képet azzal nem segítesz rajta. A hit nem segít neki, se ISten. Te tudsz rajta segíteni. Te valós vagy. Te ottvagy neki, át tudod ölelni megtudod fogni a kezét. Ez a valóság, ez az ami segít egy bajban lévő embernek. Nem a képzeletbeli barátja. Egyébként én tökéletes értem, de erről most hadne írjak mert vérig sértődnél. Itt most a barátod a lényeg.
2013. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 yuda ***** válasza:
31%

Tudom nem árulok el ezzel semmi titkot, de akit te Jézus arcképének vélsz, az egy modell, aki épp odaállt, hogy lefessék, szobrot készítsenek róla stb.

Jézus idejében nem volt fotomasina, kamera, stb. Nincs róla semmi hiteles fotó.

Amit látsz, vagy szándékozol csinálni kizárólagos csalás lesz. Ezt nem tudod áthidalni, átlépni. Jézusról nincs foto. Ez van.

2013. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso, valoban nem arultal el nagy titkot, de ettol meg az en kedves baratnom szekrenyen eppen ez a Jezus kep all, ami valoszinuleg egy ugyes festo fejebol pattant ki. O igy kepzeli el, ez a kep el benne. Kedves elso, kulon koszonet, hogy Te a kerdesemre valaszoltal!
2013. nov. 14. 08:23
 8/10 anonim válasza:
Először is, csak Isten segíthet neki igazán, ée a gondolat is szép,nekem csak az fura egy kicsit h h gondolod h Jézus benne van ... mert ez olyan mintha azt mondanád h ő Jézus...
2013. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bevallom, nekem nem nagyon tetszik, bár értem az üzenetét és az tényleg szép.

Viszont láttam egyszer egy jó ötletet: egy tükör aljára a következő volt írva: "Nézd, Ő az, akit Jézus végtelenül szeret!"

Szerintem egy kisebb tükörre és szép kerettel meg lehetne csinálni!

2013. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huuu, utolso, koszonom, ez tenyleg szep! Igazabol kezdek lemondani rola, mert sokaknak (jo, nem nagyon sokaknak, csak par embert kerdeztem) nem tetszik, igy hat meghajlok a tobbseg akarata elott. :) Az a baj, hogy nagyon regota ismerem, nagyon sok mindent adtam mar, es mivel mostanaban nincs jol, nagyon szeretnek egy oszinte, szep, inspiralo ajandekot adni neki. Ezen a tukroson meg elgondolkodom, tenyleg tetszik!
2013. nov. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!