Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A melegek tényleg a pokolra...

A melegek tényleg a pokolra kerülnek? (lent)

Figyelt kérdés
Még azok is akik nem élnek szexuális életet az azonos nemmel? Nem paráználkodnak, nem önkielégítenek, csak simán melegek, mert ilyenre teremtette őket a természet? Ez bűn? Mert a bűn az, ha valaki tudva és akarva nem engedelmeskedik Istennek.

2013. dec. 5. 15:40
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj, de hogy lehet egy természet ellenes dolog természetes?


Napjainkban népszerű azt mondani, hogy a homoszexuálisok így születnek, és hogy a szexuális beállítottság megváltoztathatatlan. A Time folyóirat például drámaian kijelentette: „Egy új tanulmány azt sugallja, hogy a homoszexuális és a heteroszexuális férfiak agya között szerkezeti különbség van.” Ez a tanulmány azonban olyan férfiak agyát vette alapul, akik AIDS-ben haltak meg. Ez biztosan nem bizonyító erejű!

Egy másik elmélet a hormonokat vonja be. A tudósok megfigyelték, hogy azok a laboratóriumi patkányok, amelyeket megfosztottak a hím nemi hormonoktól, „nőstényekre jellemző” párzási viselkedést mutattak. Azt a következtetést vonták le, hogy a homoszexuálisok talán ehhez hasonlóan egy biológiai szerencsétlenség áldozatai — túl sok vagy túl kevés férfi nemi hormonnak voltak kitéve születésük előtt. Sok tudós azonban azt gondolja, hogy a patkányok közötti furcsa viselkedés nem több mint egy reflex — nem igazi „homoszexualitás”. Ezenkívül az emberek nem patkányok. A The Harvard Medical School Mental Health Letter így érvelt: „Nagyon valószínűtlen, hogy a születés előtti hormonok befolyásolják . . . az ember nemi ösztönét ugyanazon a közvetlen módon, ahogy meghatározzák a patkányok párosodási magatartásában szerepet játszó reflexeket.”

2013. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
79%

Már ne haragudj, de hogy lehet egy természetes dolog természetellenes?


A tudomány pedig nem divat és népszerűség kérdése. Valóban a homoszexualitásnak több kiváltó oka van, van aki nem így születik (erről írtam az előző hozzászólásomban), de van aki igen. A legerősebb érv a homoszexualitás természetessége mellet a genetika (az a bizonyos X kromoszóma ami a homoszexualitásért felelős), illetve hogy nem csak az embernél fordúl elő. Közel 1500 ilyen állatfaj létezik.


Az ember meg valóban nem patkány, viszont állat. A gerinchúrosok törzsébe tartozó állatfaj.

2013. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%

"A Time folyóirat például drámaian kijelentette: „Egy új tanulmány azt sugallja, hogy a homoszexuális és a heteroszexuális férfiak agya között szerkezeti különbség van.” Ez a tanulmány azonban olyan férfiak agyát vette alapul, akik AIDS-ben haltak meg. Ez biztosan nem bizonyító erejű! "

Jó doiog csúsztatni/hazudni, ugye?


[link]

Teljesen élő és egészséges emberek agyát vizsgálták.

2013. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
71%

A Time magazinos cikket nem is én hoztam példának, hanem te. Mit höbörőgsz? Nem az én érvem cáfolod.


A homoszexualitásért felelős X kromoszóma:

[link]

2013. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
60%
dexter, nem tűnt fel, hogy veled egyetértően érvelek, és nem velem vitázol?
2013. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként logikus az érvelésed. Az állatoknál is azért van homoszexualitás, mert zavar van az agyukban, és olyanok a környezeti tényezők. Biztos valami nagy trauma érhette azt a szerencsétlen vadkacsát, azért lett meleg. De ha a kacsa akarja isten szeretetét, és szeretne neki tetsző életet élni, akkor megváltozhat. Logikus. :)
2013. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
60%
Ja bocsi, azthittem a másik vagy, meg se néztem a linket amit küldtél. De lecsekkolom.
2013. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
70%
A cikket csak átfutottam, bár érdekesnek tűnik, de nagyon hihetetlennek tartottam, hogy hullákról tippelték volna meg, hogy melegek-e vagy sem (és hogy mind AIDS-ben halt volna meg). Ez inkább hangzott valami bújtatott b*ziellenes propagandának, hogy "látod, még a Time magazin is úgy gondolja, hogy aki AIDS-es, az csak b*zi lehet".
2013. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért szerintem ne legyünk politikailag korrektek. Tényleg nem csak melegek halnak meg AIDS betegségben, de Magyarországon pl. 75%-a a betegeknek meleg.
2013. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%
Erről van statisztikád, vagy csak hallottad a szomszéd Józsitól?
2013. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!