Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tesómat feljelenthetik ezért...

Tesómat feljelenthetik ezért jehova tanúi?

Figyelt kérdés
Tesóm kint volt a konyhában, én a szobában voltam, mikor hallottuk, hogy kopogtatnak. Tesóm nyitott ajtót, én közben mentem kifele a szobából és az alábbit láttam: A tanúk mondták mi ügyben jöttek (talán őrtorony osztogatás), majd tesóm az alábbi módon küldte el őket, ezt mondta nekik: T*karodjatok ti h*lye szektások! - Majd egyikőjüket leköpte, végül becsapta az ajtót. Ezért feljelenthetik tesómat? Tesóm nagykorú.
2013. dec. 11. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem, hogy fel fogják jelenteni. A tesód viszont nem teljesen normális...

Én nem szívesen barátkoznék egy olyan alkkal, aki csak úgy lekö másokat, mert más. Vegyen inkább gyógyszert vagy relaxájon.

2013. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Mellesleg nincs róla bizonyíték, hogy leköpte őket.

De most ügyesen csináltál egyet, szóval grat.:)

Tehát ha a rendőrség betudna azonosítani, akkor te magad buktattad le a tesód.

Természetesen ilyenkor célszerű azt hazudni, hogy te csak kiírtad a kérdést, hogy teszteld az emberek hogyan reagálnak rá. Két tanú meg feljelentett, mert megsértődött rád. Ezért azt hazudták, hogy tényleg le lettek köpve. Ez azért nem jó hazugság, mert a kérdést később írtad ki, mint az eset. Tehát ez kiderülhet. A legjobb azt hazudnu, hogy a két tanú kérésére írtad ki.


De nem akarok hazugságból órát adni...

2013. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel is jelentik, szinte kizárt, hogy komoly szankciói legyenek az ügynek.
2013. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem jelenthetik fel tesómat? Ez nem ma történt, csak most volt időm gép elé ülni.
2013. dec. 11. 18:57
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, lehet hogy a sitten nagyobb biztonságban lenne...
2013. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogják feljelenteni. Sőt még örülnek is neki, ha ilyen atrocitásokat élnek át, mert ez erősíti azt a hitüket, hogy Krisztus (?) névért üldözik őket.
2013. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Szervusz.


Én egy Jehova Tanúja vagyok.


Nyugodj meg Jehova Tanúi nem fogják feljelenteni a testvéredet, mert ez a tette a testvérednek Istennél van felírva, és majd Ő rendezi ezt az ügyet vele.



Az előttem szólónak pedig:

Jehova Tanúi nem akarnak mártírok lenni, és egyáltalán nem élvezetes, hogy emberek méltatlan módon bántanak másokat

ezzel csak magukat azonosítják, hogy hová tartoznak, mert Jézus nem ezt tanította a követőinek.

S nem kell gúnyolódni, mert akkor evvel az erővel az apostolok is ilyen váddal illethetőek, mert bizony a hitükért a prédikálásért megverték, börtönbe zárták őket.


S ha ilyesmiért börtönbe zárnak valakit, vagy leköpnek, akkor szerinted egy gyilkosnak az ítélete mennyire szigorú ha csak 25 évet kap, le sem köpték, miközben egy másik azért kap 10. évet, mert Bibliával a kezében elment evangéliumot hirdetni?

2013. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem valószínű, de én a helyedben leb**nék egy istenes pofont a tesónak. Nem normális.
2013. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Talán még annyit, hogy Jehova Tanúi nem vesznek részt a világ dolgaiban, és csak nagyon alapos okkal mennek a "világi" bíróságokhoz.

Mi nem törvénykezünk egymással nekünk Jehova a Bíránk majd Ő ítélkezik, Jézus pedig a királyunk ha nem is hiszed, s így majd ők elintézik azokat az ügyeket amit a szolgáival tesznek.

Hidd el, ők megfelelő, igazságos, büntetést tudnak adni, mint egy "emberi bíróság"

2013. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Megnyugtattatok. Tesómmal pedig el fogok beszélgetni.
2013. dec. 11. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!