Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek hogyan segít Isten a...

Nektek hogyan segít Isten a nehéz helyzetekben?

Figyelt kérdés
Elsősorban saját történetekre lennék kíváncsi.

2013. dec. 21. 12:32
1 2
 11/13 Prókátor ***** válasza:
Mikor nagy volt a nyomás a munkahelyemen, eltörött a lábam, és utána amint visszamentem, 5 perc alatt kirúgtak. Ez a nagy segítség, amit az istennek nevezett vacaktól várhatsz. Persze új melóra, egy fillér bevételre esély sem mutatkozik.
2014. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam munkanélküli, rohadt egy érzés, a számlák gyűlnek, kilátástalanság, meg ilyenek. Önéletrajzra nem válaszolnak, mert miért is. Aztán kértem Istent, hogy szerezzen valami munkát, szeretnék 200-at keresni, közel legyen, fogadjanak el, és szeressem , amit csinálok.

Egy hét elteltével, ezt mind megkaptam. Kétszer is kértem 200-as fizetést, és megkaptam. De többször gyógyított meg Isten, és mutatott meg dolgokat.

Na ez az a nagy segítség, amit az Isten nevű személytől kaphatsz.

2014. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sehogy nem segít!

Sőt, minél jobban imádkozom hozzá súlyos helyzetben annál rosszabb lesz az életem!

Po.fára segít annak, akinek akar, de esze ágába sincs annak segíteni, akinek valóban kellene.

Po.fá.ra megy ő is!

2014. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!