Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki nem hisz Isten ben,...

Ha valaki nem hisz Isten ben, azt a születésnapján lehet úgy köszönteni, hogy az evolúció éltessen, a törzsfejlődés egyengesse az életed?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 16:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

És azt már hallottad, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess? És azt, hogy az ítéletet TELJESEN Jézusnak adta az Isten?

Ha Krisztus urunk dolga, hogy kinek mit és miért bocsájt meg, akkor te ki vagy, hogy megítéld a te felebarátodat?


Nem attól függ Isten létezése, hogy te vagy ő elhiszi vagy sem. Mondd neki, hogy ' Isten éltessen '. Tudod te hány "hithű" ateista használja ezt a kifejezést, vagy azt, hogy ' hála Istennek '? Tudod te hány ateista használja (helyesen) az univerzum kifejezést? A jelentése 'egy kimondott mondat', uni - verse.

2013. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Atomirészecskének!


Dehogy vagyok vallásos!!!!!!!!!!

Csak az emberek véleménye érdekel .ebben az ügy ben.

Mert miért hazudnák valakinek ,akit köszöntök,logikus ,nem de?

2013. dec. 22. 17:54
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

Akkor mond ezt neki. "Egy évvel közelebb kerültél ahhoz hogy Isten egy olyan helyre taszítson ahol a kínok kínját fogod átélni az örökkévalóságig és azon is túl, míg én vígan nyalhatom tovább az ő s***ét. Pusztán azért mert nem hiszel egy olyan dologba amire 0 bizonyíték nincs. Mert ennyire szeret!!!!!!"


Remélem ez kielégítő válasz.

2013. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
76%
,,Dehogy vagyok vallásos!!!!!!"<---huh kérdező, most megnyugodtam! :D
2013. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez nagyon nagy szemétség lenne a részedről.Ha az én születésnapomon vennél részt, páros lábbal rúgnálak ki az ablakon, ha ilyet hallanék tőled.

Már csak azért is, mert Isten puszta létezése és az evolúció nem zárja ki egymást.

2013. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Már csak azért is, mert Isten puszta létezése és az evolúció nem zárja ki egymást.



Na ez már magas nekem ,Most akkor volt ősbumm ?

Vagy mivan??

2013. dec. 22. 18:06
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Az ősbumm és evolúció között nincs összefüggés! (max annyi, hogy kelljen egy univerzum, amiben megindulhat az evolúció)


+ maga az ősbumm sem zárja ki Isten létezését, sőt, egyesek szerint, pont, hogy "alátámasztja". De ezek már csak részletkérdések.

2013. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Atomirészecske,holvagy?


Neszégyeld magad ,ne a privátba írjál,

Bátran fesd ki a véleményed.

2013. dec. 22. 18:14
 19/42 A kérdező kommentje:

Hát az nem részlet kérdés ,hogy ,teremtés hit ,vagy evolúció

hit.Vagy ez, vagy az ,a kettő együtt nem megy (szerintem)

2013. dec. 22. 18:49
 20/42 anonim ***** válasza:
74%
És mi van, ha Isten teremtett egy egyszerű reprokariótát, aztán pedig az az evolúció útján létrehozta a mai élővilágot évmilliárdok alatt?Ebben az esetben a teremtés és az evolúció együtt van jelen.
2013. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!