Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki nem hisz Isten ben,...

Ha valaki nem hisz Isten ben, azt a születésnapján lehet úgy köszönteni, hogy az evolúció éltessen, a törzsfejlődés egyengesse az életed?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 16:56
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Szervusztok


sokak bánatára megérkeztem. :)


Én végig olvastam a válaszokat, és néha szoktam nevetni, de most nagyon nagyokat nevettem.


Egyébként azt szeretném kérdezni tőled kérdező, hogy Tavaly ilyenkor mit mondtál neki?

Ugyan is nem értem hogy mi változott, ha esetleg azt mondtad neki, hogy "Isten éltessen sokáig"


Előre bocsátom, én nem vagyok kompetes az ügyben, mert Jehova Tanújaként nem ünneplek, ilyet, és nem is támogatom.

Csak nem értem ha tavaly így köszöntötted és jó volt, akkor az idén mi történt ami miatt változtatsz?

2013. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
A hívők is evolució által jöttek létre, méghozzá az anyaméhben.
2013. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Megvan a mai nap kérdése. Sokáig tartott ezt kigondolni?
2013. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Mondhatod, csak látszik belőle, hogy setét vagy, mint az éjszaka.

Ugyanis az egyed életében semmiféle szerepe nincsen sem az evolúciónak - sem a törzsfejlődésnek.

Úgy is mondhatjuk, hogy ezek a fogantatáskor érvényesülnek, és mindenki már leosztott lapokkal születik.

Aztán életében ezekből húzhat... de az már nem evolúció.


Viszont viccnek és köszöntésnek nem rossz.

2013. dec. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Én vallásos vagyok ÉS elfogadom az evolúciót. És tök nagy poénnak tartanám, ha valaki így köszöntene a születésnapomon.
2013. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felköszöntheted így. Ha egyszer nem vallásos nem fogja rossz néven venni.
2013. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Hát végül is ha a semmiből jöttünk,és ha nemsokára semmisem lesz,akor semi értelme .a létezésünknek ,akkor inkább felsem köszöntöm ,hiszen semmi értelme,a jó kívánságnak hiszen lehet hogy a következő pillanatban össze esik és vége.Akkor meg hiába kívántam neki akár ezer évet is,ha semmitsm használ a kívánságom,nem érvényesül.
2013. dec. 23. 21:06
 38/42 anonim ***** válasza:

Már maga a semmi "létezése" is egy feltevés, nem tény.

És az, hogy nincs értelme a létnek, nem egyenlő azzal, hogy haszontalan és eldobbantó, illetve nem megőrizendő.

Attól még, hogy valaminek nincs értelme, az nem azt jelenti, hogy értéktelenné válik, ahogyan azt a vallásos egyének (egyesek) sejtetik az írásaikból.

2013. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Bocsánat... nem "eldobbantó", hanem *eldobandó*
2013. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Kúva jó vót! :-)
2013. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!