Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te sírtál, mikor megtértél?

Te sírtál, mikor megtértél?

Figyelt kérdés
Azokat kérdem, akik valóban átélték és ismerik Jézus Urunk hangját, nem azokat, akik csak a betűket ismerik, de a változás nem történt meg.

2013. dec. 31. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen... sírtam... xD
2013. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Azóta mióta átlátom a világ dolgait már nem alszok nyugodtan. A lelkem sír... Hogy mért?? Mért van ilyen sok hülye ember a földön.. Most nem a vallást kritizálom hanem úgy egészében minden dolgot...
2013. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amióta ismerem Jézus Urunk hangját, egyfolytában csak sírok, ámen.
2013. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Krónikáink lejegyezték, hogy nagy, szent, hős királyaink - Szent László, lovagkirály is - sírtak, amikor imádkoztak. Mert látták bűneiket. És ha nagyon sírtak. akkor látták Istent.
2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
61%
Lehet, hogy viccesnek találjátok, de igaz. Én sajnos a fiatalkorom ilyenek között töltöttem el.
2013. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért elég szánalmas, hogy bár Istenben nem hisztek, mégis a vallás rovatban töltitek a szilvesztert.


Filoszmen: látom hiába az itt eltöltött hónapok suáma, a csökött agyad még mindig nem volt képes feldolgozni a katolicozmus és a keresuténység közti különbséget. De agy nélkül azért lelkesen próbálkozol, igaz tök feleslegesen, mert így csak magadból csinálsz hülyét folyamatosan.


Többieknek: az életeteket is ez a nagyképűség mozgatja, hogy azt hiszitek, amit ti nem ismertek az nem létezik? Szánnivaló marhák vagytok.

2014. jan. 1. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz. Ezen nem kellene meglepődnöd.
2014. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha lehetne észérvekkel hatni a vallásos emberekre, már nem létezne vallás.
2014. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem emlékszem tisztán erre a részletére a dolognak. Pedig az események kitörölhetetlenek. De szerintem nem.
2014. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Hozé!

Tölti itt a halál a Szilvesztert!

Látom sikeresen letiltattad a válaszomat.

Bölcsészkaron diplomáztam, úgyhogy neked van csökött agyad és te csinálsz hülyét magadból.

Mégegyszer leírom: a vallásos saját akarat és jellemgyengeségét ráfogja valami "sátáni" erőre, mert ezt könnyebb hinni, mint szembenézni saját gyengeségével. A Biblia pont az ilyen birkákat "támogatja", mint te!

2014. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!