Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek tiltja-e a biblia...

Szerintetek tiltja-e a biblia az önkielégítést?

Figyelt kérdés
vagy bűn-e?
2009. nov. 29. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
82%
Bűnnek semmiképpen sem nevezném,és a tudtommal a Biblia sem ír arról,hogy bűnnek számítana:)
2009. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Igen az,ne paràznàlkodj.De ezt is csak az én hitoktatom mondta,szoval annyira biztosra nem mondom neked.
2009. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Mivel mindenfajta szexuális tevékenység csak az utódnemzést szolgálhatja, ezért a biblia szerint igen az.

De ez oltári nagy baromság, úgyhogy nehogy ez miatt ne élvezd magad. :D

2009. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Verd ki, ne parázz!
2009. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

Ne paráználkodj az nagyon nem ezt jelenti. :P

Persze vannak nagyon elvetemült emberek... látszik is rajtuk, hogy tiszta idegroncsok. :D

2009. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
egy rakás mini-bébit ölsz meg egyetlen ejakulációval, hát hogyne lenne bűn!(nemigaz, amúgy nem tudom)
2009. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Igen bűn.Sokáig én sem hittem bünnek, de benne éltem. Járj utánna-a világ nem tartja bünnek. Amúgy az előttemm szólót pontosítanm. a szeretkezést a Biblia csak házastársak között fogadja el, és a felek testi örömszerzéséért van,nem csak a gyermekáldás céljából lehet szeretkezni. Ezt bizonyítja, h a nő is képes orgazmusra, illetve ha a házaspár pont nem akar gyereket csak azon a bizonyos 4 napon nem kell szeretkeznie-Isten adott egy jó módszert-természetes családtervezésnek hívják, és müködik-tanúsítjuk. (sok embernek nem érdeke-mit csinálnának a koton gyártók, az abortusz csinálók, a tabletta gyártók, ha hirtelen mindenki a természetes módszert használná)
2009. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
csak vicceltek, ugye? akkor aki hívő, és 2 gyereke van, az életében csak kétszer szeretkezett?
2009. nov. 29. 16:19
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

A Bibliában olyan rész, ami azt mondaná, hogy ne reszelj, nincsen. Amire hivatkozni szoktak, az Onán története, ezt szokták úgy értelmezni, hogy tilos önkielégíteni, sőt akár úgy is, hogy a nem gyereknemzés céljából végzett szex halálos bűn. De ez csak egy bibliai történet egyfajta értelmezése.

Viszont ugyanennek a történetnek van sokkal racionálisabb értelmezése is.


Ha tudsz angolul, itt jól leírja:

[link]

2009. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

13:07


Akármikor teherbe lehet esni, ez tény, csak az esély változik. Majd rájössz ha gyereked születik ezzel a nagyon hatásos védekezésmóddal is. :) Vagy ha mégsem ott lehet szervi hiba van.

2009. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!