Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi, szerintet...

Kedves Jehova tanúi, szerintetek ez a dal a sátánról szól?


2014. jan. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Jehova tanúja, de azért válaszolok.

Akárhogy nézem, nem vagyok képes ebbe a dalba belelátni a Sátánt... ez leginkább egy olyan emberről szól, akinek csak addig kellett a másik, amíg rá támaszkodott - aztán mikor már "jobban lett", elhagyta.

2014. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia Silver.


Nem értem, miért mi válaszoljunk a kérdésedre?

Bár egy sejtésem van.

2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #1:

Sátán nem így viselkedik? (most így utólag végig gondolva...)

Bár ezt is sok módon lehet értelmezni.


Kedves tanú:

Szerinted miért tőletek kérdeztem?

Egyébként azért, mert Fallen Angel címe a dalnak.

És bevallom, hogy idegesít, ha valakinek a gonosz jut eszébe erről. Tehát a bukott angyalt úgy értelmezi minden helyzetben, hogy sátán és a kis csapata.


Ti pedig nagyon komolyan veszitek a hitet. Nem olyan véleménye érdekelt, aki minden zenét kritika nélkül meghallgat.


Egyébként meg tetszik ez a zene és meg akartam osztani :D

2014. jan. 12. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, mivel nem egy szép dolog, persze, mondhatjuk, hogy Sátán is így viselkedik... de azért annyira mégsem. A Sátán nem szorul a segítségünkre.

Vagy Isten és Sátán közötti párbeszédre gondoltál? Nem hiszem, hogy Isten összetörne attól, hogy a Sátán elhagyta, megvan Ő nélküle is :-)

2014. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!