Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem vagyok vallásos. Apósom...

Nem vagyok vallásos. Apósom temetésén ezelőtt 23 évvel a pap énekelve mondta a búcsúztató beszédet. Sosem hallottam még olyat. Milyen vallású lehetett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Görög katolikus volt. Én is voltam ilyenen. Nagyon rosszul éreztem magamat, mert alig tudtam visszatartani a nevetést.

De ezért nem ők voltak a hibásak, hanem én :S

2014. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Görögkatolikus, ahogy az első is írta.
2014. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ezek szerint csak ez az egy vallás, ahol énekelve miséznek? Nincs is több énekes szertartású, énekelve miséző vallás ?
2014. jan. 25. 00:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek : Nekem nem volt nevethetnékem, inkább az zavart, hogy nem értettem amit énekelt. Amin meglepődtem, a pap ruházata bokáig ért, a miséző ing, ( bocsánat ha nem jól tudom ) és a már rászáradt sáros, kitaposott sportcipő, a hétköznapi viseletű mackó nadrág kilátszott. Csúnya dolog hogy észre vettem, de az még csúnyább, hogy ő képes volt úgy búcsúztatni .
2014. jan. 25. 00:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nem szemétkedésből írtam...

Mások ruházata meg nem nagyon érdekel. Mert nem tudom, hogy mi lehetett az előzménye.

Nem hiszem, hogy azt akarta kifejezni, hogy nem tisztel titeket...

2014. jan. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt szeretném még megkérdezni, Magyar országon hol található görög-katolikus templom ? Amennyiben templomban tartják a szertartásaikat. Köszönöm.
2014. jan. 25. 01:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott hogy szemétkedésre godoljak. :v
2014. jan. 25. 01:04
 8/15 A kérdező kommentje:
Istentiszteleti szertartáson lehet hogy megmosolyogtam volna én is, de temetés volt. :/
2014. jan. 25. 01:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Te sem voltál hibás, csak jó a humorérzéked. :)
2014. jan. 25. 01:07
 10/15 A kérdező kommentje:
Rivulets of Silver Tears nevű felhasználó -nak, miért nem alszol még ? Ilyen késő éjjel ? Köszönöm, már megtaláltam az interneten a templomokról a képeket. Jó éjt.
2014. jan. 25. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!