Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van ez így? Nem rég...

Miért van ez így? Nem rég meghalt az édesanyám, Istenbe hiszek a mennyországba nem. Miért lettem szkeptikus?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nagyon közeli hozzátartozó halála sok mindenben megváltoztatja az ittmaradók gondolkozását, érzéseit. Ezt én sajnos magamon már megtapasztaltam.
2014. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kellene kezdeni azt a Biblia olvasást... kezdhetnéd pl. Máté, Márk, Lukács és János evangéliumaival... és részvétem.
2014. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félsz attól, hogy anyukád nem oda került, így inkább tagadsz, mintsem egy szeretett emberre rosszat mondj. Részvétem.
2014. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Részvétem!


Egy édesanya halálát nem könnyű feldolgozni, sok minden megrendült benned. Ott van még az a hit, de mivel nem érzed, nem látod őt, egyszerűen eltűnt és még nehéz elhinned, hogy van valahol, még ha nem is anyagi formában.

Adj időt magadnak!

2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek Szívkirálynő nevű felhasználóval. Ajánlanám Jézus szavainak az olvasgatását és a Zsoltárok, valamint a Példabeszédek olvasgatását a könnyebb feldolgozás érdekében.


Hidd el, Isten szava jót fog tenni:


"Mert az Istennek beszéde élő és ható, és élesebb minden kétélű fegyvernél, és elhat a szívnek és léleknek, az ízeknek és a velőknek megoszlásáig, és megítéli a gondolatokat és a szívnek indulatait."

Zsidó levél 4:12


"Az Istennek útja tökéletes; az Úrnak beszéde tiszta; paizsuk ő mindazoknak, akik bíznak benne."

Zsoltárok 18:31


"Az Istennek teljes beszéde igen tiszta, és paizs az ahhoz folyamodóknak."

Példabeszédek 30:5


"Megszáradt a fű, elhullt a virág; de Istenünk beszéde mindörökre megmarad!"

Ézsaiás 40:8

2014. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!